18 آذر 1398 - 13:41

بازدید مسئولان برگزاری انتخابات از شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران

عضو حقوقدان و معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان قانون اساسی، مدیر کل امور انتخابات، اعضای هیات مرکزی نظارت بر انتخابات از شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران بازدید کردند.
کد خبر : ۱۰۹۵۰۱
بانک ملی

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این بازدید حمید شهرابی فراهانی مدیر عامل شرکت چاپ و نشر بانک ، گزارشی از عملکرد این شرکت در سنوات گذشته ارائه و در رابطه با چگونگی روند چاپ تعرفه و برگه های انتخابات مختلف در ادوار گذشته توضیحاتی را بیان کرد.


صادقی مقدم نیز در نشستی که به همین منظوردر محل شرکت چاپ و نشر بانک  برگزار شد اظهار داشت: این شرکت تاکنون خدمات خوب، مهم و موثری در صنعت چاپ ارائه کرده است ، از چاپ اسکناس و اوراق بهادار گرفته تا تعرفه های انتخاباتی.


وی افزود:با عنایت خداوند و به لطف تلاش ها و احساس مسئولیت پرسنل این شرکت، تاکنون هیچگونه تخلف و نا کارآمدی در رابطه با این شرکت گزارش نشده است و با اطمینان می توان گفت در این دوره نیز با تلاش شما و امکانات پیشرفته ای که در اختیار دارید، این مسئولیت مهم و خطیر که همان چاپ تعرفه های انتخاباتی است را با موفقیت به انجام خواهید رساند.


شایان ذکر است شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران در سال ۱۳۱۷ با نام "بنگاه چاپخانه" تاسیس شد و از آن سال تاکنون به یکی از معتبرترین چاپخانه های کشور و خاورمیانه تبدیل شده است.


این شرکت تاکنون موفق به کسب یازده بار مقام اول چاپ امنیتی و دریافت لوح وتندیس در دوره های متوالی از جشنواره ملی صنعت چاپ ایران و دریافت صدها لوح تقدیر و قدردانی از سازمان ها و ارگان های مختلف کشور شده است.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر