رونمایی از ۳ محصول جدید در حوزه خُرده‌فروشی

۳ محصول جدید و استراتژیک در حوزه خُرده‌فروشی در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات خُرده‌فروشی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای رونمایی شد.
کد خبر : ۱۱۰۴۳۲
خرده فروشی

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، حسین صبوری قائم مقام فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش به همراه جمعی از معاونین ستاد مرکزی و مناطق از غرفه شرکت سامان پویش تامین (اسپات) و محصولات جدید این شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات خُرده فروشی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای بازدید کردند.


در این بازدید صبوری، در جریان انواع کاربری، روند سفارشی سازی، مشخصات فنی محصولات جدید و بهینه سازی محصولات قبلی این شرکت قرار گرفتند. همچنین، علی اصغر شهبازی مدیر عامل شرکت سامان پویش تامین در مراسم رونمایی از محصول جدید شرکت اسپات به تشریح ویژگی‌ها و برتری‌های یخچال میوه و سبزیجات پرداخت و گفت: این محصول جدید شرکت اسپات برای اولین بار در ایران با طراحی زیبا و منحصر به فرد و کاربری ویژه به بازار معرفی شده است و تمام فروشگاه‌های میوه و سبزیجات می‌توانند جهت حفظ طولانی مدت کیفیت و تازگی محصول از این تجهیزات استفاده کنند.


وی همچنین به یخچال پلاگین (موتور سرخود) سری اکونومیک و ویژگی‌های متمایز آن پرداخت و افزود: این محصول و تجهیز برودتی با موتور پلاگین (موتور سرخود) برای فروشگاه‌های محلی با ابعاد مختلف به ویژه فروشگاه‌های کوچک قابلیت استفاده دارد ‌و به صورت درب‌دار یا پرده هوا قابل سفارش است.


در ادامه این بازدید، مدیر عامل شرکت اسپات به معرفی محصول جدید دیگر این شرکت تحت عنوان شلف چهار ستون اشاره کرد و گفت: این نوع شلف با هدف ورود به بازارهای جدید و شناسایی نیازهای اکثر فروشگاه‌های خرده‌فروشی ارائه شده است که با تنوع گسترده‌ای از ابعاد کوچک تا قفسه‌های بزرگ انباری قابلیت سفارش دارد و از تحمل وزنی قابل توجهی برخوردار است.


علاوه بر اینها، محصولات جدید دیگری منجمله کانتر فروشگاهی تینو، ترولی پلتفرم، شلف و استند ویژه پشت کانتر از دیگر تجهیزاتی بود که برای اولین بار از سوی شرکت اسپات در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفت.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر