31 خرداد 1399 - 09:43

نشست هم اندیشی با فعالان اقتصادی استان مازندران

نشست هم اندیشی وزیر امور اقتصادی و دارایی با فعالان اقتصادی استان مازندران در مرکز آموزشی رفاهی بانک ملی ایران در بابلسر برگزار شد.
کد خبر : ۱۱۵۲۸۲
وزیر

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران در این نشست که با حضور نمایندگان مردم شهر های مختلف استان در مجلس شورای اسلامی، دکتر محمد رضا حسین زاده مدیر عامل بانک ملی ایران، مسوولان وزارت اقتصادی و دارایی، مدیران عامل بانک ها، مسوولان استانی و همچنین جمعی از فعالان اقتصادی استان مازندران برگزار شد آخرین دغدغه ها و مشکلات اقتصادی فعالان اقتصادی استان مورد نقد و بررسی قرار گرفت.


دکتر دژپسند ضمن تقدیر از حضور فعالان اقتصادی استان در این نشست، گفت:هدف از برگزاری این جلسات باید این باشد که همه بتوانند از نتایج آن بهره مند شوند و به طور جمعی باید طرح ها و پروژه های خود را مطرح کنیم و با هم اندیشی ببینیم از چه راهی می توانیم زود ترین نتیجه را بگیریم و به هدف برسیم.


وزیر امور اقتصادی و دارایی ادامه داد اگر استان مازندران خوب مدیریت شود خیلی از نیازهای کشور برطرف خواهد شد و از جمله استان هایی است که میتوان در آن به اقتصاد هوشمند پرداخت، چرا که کمترین آلودگی و بیشترین بهره وری را دارد.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر