بیت‌کوین در کانال ۳۳ هزار دلار قرار گرفت

جهش ایجاد شده در قیمت بیت کوین توسط ایلن ماسک، بر باد رفت.
کد خبر : ۱۲۱۷۳۱
بیت کوین

به گزارش ایبِنا، به نقل از  بلومبرگ، هفته گذشته جهش در قیمت بیت کوین که  با تغییر پروفایل توییتر ایلن ماسک ایجاد شد تا روز دوشنبه باقی ماند. پس از آنکه وی پروفایل توییتر خود را به #بیت کوین تغییر داد، روز جمعه ارز رمزنگاری شده تا ۱۶٪ افزایش یافت و به ۳۸، ۶۲۷ دلار رسید. با این حال بیت کوین از ساعت ۱۴ عصر توکیو روز دوشنبه به حدود ۳۳، ۶۰۰ دلار بازگشت.


اخیراً ارزهای رمزنگاری شده با تقاضای ناپایدار سرمایه گذاری خرد به صورت آنلاین در فیدهای توییتر مورد استفاده قرار گرفته اند. Dogecoin - یک سکه دیجیتال با مضمون یک سگ از نژاد ژاپنی که با یک شوخی آغاز شد - هفته گذشته قبل از سقوط آخر هفته، به ۱۰ ارز رمزپایه برتر بر اساس ارزش بازار پیوست.


بیت کوین از وقتی به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی تقریباً ۴۲۰۰۰ دلار در اوایل ژانویه رسید، حدود ۸۰۰۰ دلار ریخته است اما در سال گذشته بیش از ۲۵۰٪ رشد داشته است. برخی بر این باورند که بیت کوین در حال جذب سرمایه گذاران بیشتری است برخی دیگرشاهد روند صعودی پرخطری هستند که عمدتا با حدس و گمان ها در افت و خیز محرک به وجود می آید.


بیت کوین روز دوشنبه از ساعت ۲ بعد از ظهر توکیو با ۳٪ افزایش به ۳۳، ۵۶۰ دلار رسید. شاخص CryptoGalaxy Bloomberg که شامل بیت کوین و اتر در رتبه دوم است، ۲٪ افت کرد.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر