06 ارديبهشت 1400 - 13:12
با دستور رئیس جمهور صورت گرفت:

افتتاح چند طرح بزرگ مشارکتی بانک کشاورزی در استان بوشهر

۸طرح پرورش میگو در سایت پرورشی میگوی بامداد شیف وطرح تولید جوجه یک روزه مرغ مادر آمین،از طرح‌های بزرگ مشارکتی بانک کشاورزی در استان بوشهر،طی مراسمی به صورت ویدئو کنفرانس با دستور رئیس جمهور افتتاح شد.
کد خبر : ۱۲۳۶۷۸
بانک کشاورزی

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان بوشهر، سایت پرورش میگو بامداد شیف با ۹۰۰ هکتار وسعت ، شامل ۲۸ مزرعه است که  تعداد ۸ مزرعه ی پرورشی ، در مجموع به مساحت ۱۶۵ هکتار  ، با تسهیلات بانک کشاورزی  به مبلغ ۲۲۶ میلیارد ریال در این  سایت ، به بهره برداری رسیده است . این تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی  و منابع داخلی بانک پرداخت شده و برای ۵۰ نفر شغل ایجاد کرده است.


بر اساس این گزارش، در این مراسم همچنین نخستین واحد تولید مرغ مادر گوشتی نوار ساحلی جنوب کشور با ظرفیت ۲۰ هزار  قطعه مرغ مادر و تولید سه میلیون قطعه تخم مرغ نطفه دار در روستای پشت پر شهرستان  دشتستان افتتاح شد.طرح تولید جوجه یک روزه گوشتی مرغ آمین  با تسهیلات ۶۰ میلیارد ریالی بانک کشاورزی از محل اعتبار اشتغال پایدار روستایی احداث شده و  زمینه اشتغال ۱۶ نفر را فراهم کرده است.


شایان ذکر است در این مراسم  علاوه بر رئیس جمهور، استاندار بوشهر، معاون وزیر جهاد کشاورزی ، مدیر ستادی شعب بانک کشاورزی استان بوشهر و تعدادی از مقامات استانی نیز حضور داشتند.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر