بیش از ۳۵ میلیون خانواده آمریکایی با مشکل مالی مواجه هستند

با از بین رفتن مزایای ماهانه، خانوارهای آمریکایی انتخاب های سختی پیش رو دارند.
کد خبر : ۱۲۹۷۶۴
وضعیت مالی خانوارها

به‌گزارش  خبرنگار بین الملل ایبِنا به نقل از راشاتودی، آخرین پرداخت مزایای ماهانه ای که توسط دولت ایالات متحده در سال ۲۰۲۱ با وجود افزایش شدید هزینه های زندگی و ادامه شیوع کووید-۱۹ ارائه شد، در ماه دسامبر صورت گرفت و میلیون ها خانواده آمریکایی را تحت فشار قرار داد. این آخر هفته، اولین بار در شش ماه گذشته است که خانواده ها در سراسر ایالات متحده ماهانه از اعتبار مالیاتی کودکان فدرال، چیزی دریافت نمی کنند. این قانون، برای والدین با درآمد پایین و متوسط معادل ​​حداکثر ۳ هزار دلار برای هر کودک ۶ تا ۱۷ ساله و ۳۶۰۰ دلار برای هر کودک زیر شش سال در نظر گرفته است. حذف این پرداخت ها که برمبنای درآمد بود و برای افرادی که بیش از ۷۵ هزار دلار درآمد داشتند و زوج های متاهل که بیش از ۱۵۰ هزار دلار درآمد داشتند به تدریج شروع شد. نیمه اول به صورت ماهانه از جولای تا دسامبر تحویل داده شد.


 اعتبارهای مالیاتی ماهانه کودکان، به ارزش ۳۰۰ دلار برای هر کودک در ماه، پس از آن که کنگره نتوانست آنها را با طرح هزینه های اجتماعی رئیس جمهور جو بایدن تمدید کند، منقضی شد. این قانون در سنا متوقف شده است. بر اساس گزارش سرویس درآمد داخلی (IRS)، حدود ۳۶ میلیون خانواده، یا حدود ۶۰ میلیون کودک، هر ماه این پرداخت ها را دریافت می کردند.


طبق داده‌های ارائه شده توسط مرکز اولویت‌های بودجه و سیاست، به نقل از فاکس بیزینس، در حال حاضر حدود ۱۰ میلیون کودک در معرض خطر سقوط به زیر خط فقر هستند، بدون اینکه اعتبار مالیاتی افزایش یابد. مقام های ایالات متحده متعهد شدند که این مزایا برای سال های آینده تمدید خواهد شد.


با این حال، ممکن است با به بن بست رسیدن کنگره، والدین ماه ها منتظر پرداخت بعدی باشند. به گفته یک مقام مسئول: این برای خانواده ها ویرانگر است. این اختلال باعث ایجاد وضعیتی آشفته، به‌ویژه برای خانواده‌های کم‌درآمد می‌شود. بسیاری از آنها به عنوان بخش بزرگی از نحوه گذران زندگی خود به آن تکیه کرده اند.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر