هیئت مدیره شرکت آسان پرداخت پرشین تغییر کرد

صبح امروز (چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه ۱۴۰۰) دو مجمع فوق العاده و عادی به طور فوق العاده شرکت آسان پرداخت پرشین برای سال مالی ۱۴۰۰ برگزار شد.
کد خبر : ۱۳۰۶۷۲
آپ

به گزارش خبرنگار ایبِنا؛ در این مجمع با حضور (آنلاین و حضوری) بیش از ۸۵ درصدی صاحبان سهام، دستور جلسه انتخاب اعضای هیات مدیره مطرح شد و با رای اعضای حاضر در مجمع، شرکت های سامانه های نرم افزاری دنیز یک، سامانه های نرم افزاری دنیز دو، سامانه های نرم افزاری دنیز سه، مسعود شیرزادی به نمایندگی شرکت گسترش فناوری های نوین و مسعود فتحی به نمایندگی از شرکت صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی به عنوان اعضای حقیقی و حقوقی هیات مدیره برای مدت باقیمانده از دوره دو ساله انتخاب شدند.


همچنین مجمع فوق العاده “آپ” با دستور جلسه تغییر محل قانونی شرکت برگزار و با تصویب سهامداران، آدرس قانونی شرکت از محل زنجان، گاوازنگ، بلوار ثبوتی، پارک علم و فناوری، پلاک ۴ به تهران، شهر پردیس، پارک علم و فناوری، خیابان نوآوری ۷، پلاک ۷۲ ، تغییر یافت.


در ادامه این مجمع، محمدرضا اسکندریون رئیس مجمع در پاسخ به سوال یکی از سهامداران در خصوص چرایی افت نسبی سهام آپ در بورس اظهار داشت: متاسفانه این افت تنها شامل آپ نیست و به طور کلی وضعیت بازار سرمایه روند خوبی را نداشته است و در نتیجه تحت تاثیر این شرایط، اکثر شرکت های سهامی عام، با افت قیمت مواجه شده اند. وی در ادامه با اشاره به اینکه افت سهام افت مربوط به فعالیت های شرکت نیست اظهار داشت: امیدواریم با تدابیر سیاست گذاران، حال عمومی بازار سرمایه بهتر شود.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر