22 اسفند 1400 - 11:45

بازدید رئیس جمهور از بزرگ‌ترین پایانه صادرات محصولات کشاورزی کشور در استان مازندران

آیت‌الله سید ابراهیم رییسی در سفر به استان مازندران از مرکز لجستیک و پایانه صادرات محصولات کشاورزی روماک گستر پارس که با مشارکت بانک کشاورزی به بهره برداری رسیده است، بازدید کرد.
کد خبر : ۱۳۱۲۵۲
بانک کشاورزی

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی ، با حمایت ۱۰۱۰ میلیارد ریالی بانک کشاورزی و با هدف اصلاح نظام توزیع و تنظیم بازار محصولات کشاورزی و ایجاد و معرفی برند ایرانی برای محصولات کشاورزی در بازارهای جهانی، مرکز لجستیک و پایانه صادرات محصولات کشاورزی روماک گستر پارس، در زمینی به مساحت ۳۱ هکتار و با داشتن ۷۸ هزار متر مربع سالن های مجهز برای آماده سازی و بسته بندی، رنگ آوری، آزمایشگاه، واحد IQF، نمایشگاه و سایر خدمات پنجره واحد تجاری و به ظرفیت سالانه ۳۳۰  هزار تن انواع محصولات کشاورزی به بهره برداری رسیده است.
این مرکز در فاز اول با امکان تهیه و آماده سازی ۱۳۰ هزار تن کالا و ارسال به صورت انبوه، مستمر و تحت پوشش یک برند، ظرفیت نگهداری و ذخیره سازی ۹۰ هزار تن انواع میوه، سبزی، گوشت، مرغ و سایر محصولات کشاورزی را داراست.


بانک کشاورزی بازوی اجرایی جهش تولید در کشور و منبع اصلی تامین سرمایه در بخش کشاورزی، سهم بسزایی دراحداث چنین مجموعه‌ای عظیم و افتخارآفرینی داشته است که به اشتغالزایی ۳۰۰  نفر به طور مستقیم و  با تکمیل این طرح ۱۵۰۰۰  نفر به طور غیر مستقیم کمک کرده است.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر