18 ارديبهشت 1401 - 11:48
گزارش ایبِنا از بازار ارز/ یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

قیمت دلار در صرافی ها و بازار متشکل ارزی چقدر است؟

میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی ها، ۲۵۷۰۷ تومان تعیین شده است که نسبت به روز قبل، اندکی کاهش یافته است.
کد خبر : ۱۳۲۴۶۰
دلار یورو

به گزارش خبرنگار ایبِنا؛ بررسی تغییرات بهای دلار و یورو در معاملات دومین روز هفته نشان از ثبات نسبی نرخ خرید و فروش اسکناس آمریکایی در صرافی های مجاز دارد.بهای دلار و یورو در صرافی های مجاز


به گونه‌ای که جدیدترین نرخ های اعلام شده در ساعت ۱۱:۳۰ امروز (یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱) نشان می دهد میانگین موزون (سامانه سنا بانک مرکزی) خرید هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی های مجاز از مردم ۲۵۴۵۱ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در این صرافی ها به متقاضی خرید ارز، ۲۵۷۰۷ تومان تعیین شده است.


همچنین در این صرافی‌ها، میانگین موزون نرخ خرید هر اسکناس یورو  از مردم ۲۸۲۰۸ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس یورو به متقاضی خرید یورو نیز به رقم ۲۸۴۹۱ تومان رسیده است.
جدیدترین تغییرات نرخ حواله دلار، یورو و درهم در سامانه نیما


بر اساس این گزارش، در ساعت ۱۱:۳۰ امروز،  نرخ خرید حواله دلار آمریکا در سامانه نیما ۲۴۷۷۲ تومان و نرخ فروش حواله دلار آمریکا نیز به رقم ۲۴۹۹۷ تومان رسیده است.


از سوی دیگر، نرخ خرید حواله یورو ۲۶۱۳۴ تومان و نرخ فروش حواله یورو نیز ۲۶۳۷۲ تومان تعیین شده است.


همچنین نرخ خرید حواله درهم امارات نیز در معاملات دومین روز کاری هفته، ۶۷۴۵ تومان و نرخ فروش حواله درهم امارات نیز به رقم ۶۸۰۶  تومان رسیده است.نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارزی چقدر شد؟


جدیدترین نرخ های اعلام شده توسط بازار متشکل ارزی نشان می دهد در ساعت ۱۱:۳۰ امروز، نرخ اسکناس دلار آمریکا در بازار متشکل ارز ایران به رقم ۲۵۵۸۰  تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز به رقم ۲۵۸۳۶ تومان رسیده است.


از سوی دیگر، نرخ هر اسکناس یورو در بازار متشکل ارز ایران ۲۸۳۱۴ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز ۲۸۵۹۷ تومان تعیین شده است.
برچسب ها: نرخ ارز قیمت دلار
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر