19 ارديبهشت 1401 - 14:19

تقدیر کمیته امداد امام خمینی از تسهیلات اشتغال‌زایی بانک توسعه تعاون

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از بانک توسعه تعاون در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی تقدیر کرد.
کد خبر : ۱۳۲۴۸۳
تقدیر کمیته امداد امام خمینی از تسهیلات اشتغال زایی بانک توسعه تعاون

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، سید باقر فتاحی رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون اظهار داشت: همکاری بانک با کمیته امداد امام خمیتی (ره) سابقه‌ای چندین ساله دارد و پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به منظور ایجاد اشتغال از مهم‌ترین محورهای همکاری طرفین بوده است.

وی افزود: سهمیه بانک توسعه تعاون در سال ۱۴۰۰ در مقایسه با سال پیشین با رشد ۲.۵ برابری هدفگذاری گردید و از دو هزار میلیارد ریال در سال ۹۹ به پنج هزار میلیارد ریال در سال ۱۴۰۰ رسید.

فتاحی خاطرنشان کرد: مجموعه همکاران در شبکه شعب بانک اهتمام کافی برای اجرای این طرح مهم ملی و مشارکت در ایجاد اشتغال برای گروه های هدف را به اجرا درآوردند و ماحصل این تلاش، نامه تقدیر رییس کمیته امداد به مجموعه بانک توسعه تعاون برای تحقق ۹۶ درصدی سهمیه ابلاغی بانک بوده است.

رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: در سال ۹۹ نیز رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) تحقق ۹۹ درصدی سهمیه بانک را بالاترین سطح همکاری شبکه بانکی با کمیته امداد عنوان نموده بود و در سال ۱۴۰۰ نیز بانک موجبات تحقق سطح مناسبی از تکلیف ملی را برآورده کرده است .

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با ارسال نامه از همراهی مدیرعامل بانک سپه و کارکنان این بانک به دلیل تسهیل و تسریع در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی تقدیر کرد.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر