28 ارديبهشت 1401 - 14:18
گزارش ایبِنا از بازار ارز/ چهارشنبه 28 اردیبهشت ۱۴۰۱

قیمت دلار در صرافی ها و بازار متشکل ارزی؛ نرخ حواله چقدر شد؟

در معاملات امروز، میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در این صرافی ها به متقاضی خرید ارز، ۲۵۶۲۹ تومان تعیین شده است.
کد خبر : ۱۳۲۷۸۰
دلار یورو

به گزارش خبرنگار ایبِنا؛ بررسی تغییرات بهای دلار و یورو در معاملات پنجمین روز هفته نشان از ثبات نسبی نرخ خرید و فروش اسکناس آمریکایی در صرافی های مجاز دارد.بهای دلار و یورو در صرافی های مجازبه گونه‌ای که جدیدترین نرخ های اعلام شده در ساعت ۱۳:۰۰ امروز (چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱) نشان می دهد میانگین موزون (سامانه سنا بانک مرکزی) خرید هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی های مجاز از مردم ۲۵۳۷۴ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در این صرافی ها به متقاضی خرید ارز، ۲۵۶۲۹ تومان تعیین شده است.


همچنین در این صرافی‌ها، میانگین موزون نرخ خرید هر اسکناس یورو  از مردم ۲۷۸۹۱ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس یورو به متقاضی خرید یورو نیز به رقم ۲۸۱۷۱ تومان رسیده است.
جدیدترین تغییرات نرخ حواله دلار، یورو و درهم در سامانه نیمابر اساس این گزارش، در ساعت ۱۳:۰۰ امروز،  نرخ خرید حواله دلار آمریکا در سامانه نیما ۲۴۷۷۷ تومان و نرخ فروش حواله دلار آمریکا نیز به رقم ۲۵۰۰۲ تومان رسیده است.


از سوی دیگر، نرخ خرید حواله یورو ۲۶۱۰۰  تومان و نرخ فروش حواله یورو نیز ۲۶۳۳۷ تومان تعیین شده است.


همچنین نرخ خرید حواله درهم امارات نیز در معاملات پنجمین روز کاری هفته، ۶۷۴۶ تومان و نرخ فروش حواله درهم امارات نیز به رقم ۶۸۰۸ تومان رسیده است.نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارزی چقدر شد؟جدیدترین نرخ های اعلام شده توسط بازار متشکل ارزی نشان می دهد در ساعت ۱۳:۰۰ امروز، نرخ اسکناس دلار آمریکا در بازار متشکل ارز ایران به رقم ۲۵۴۹۵ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز به رقم ۲۵۷۵۰ تومان رسیده است.


از سوی دیگر، نرخ هر اسکناس یورو در بازار متشکل ارز ایران ۲۸۰۳۴ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز ۲۸۳۱۴ تومان تعیین شده است.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر