02 خرداد 1401 - 18:19
گزارش ایبِنا از بازار ارز/ دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

قیمت دلار و یورو در صرافی های بانکی و مجاز

در معاملات امروز، میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی ها به متقاضی خرید ارز، ۲۵۸۲۲ تومان تعیین شده است.
کد خبر : ۱۳۲۹۲۰
دلار یورو

به گزارش خبرنگار ایبِنا؛ بررسی تغییرات بهای دلار و یورو در معاملات سومین روز هفته نشان از تداوم ثبات نسبی نرخ خرید و فروش اسکناس آمریکایی در صرافی های مجاز دارد.بهای دلار و یورو در صرافی های مجازبه گونه‌ای که جدیدترین نرخ های اعلام شده در ساعت ۱۴:۳۰ امروز (دوشنبه ۲ خردادماه ۱۴۰۱) نشان می دهد میانگین موزون (سامانه سنا بانک مرکزی) خرید هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی های مجاز از مردم ۲۵۵۶۵ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در این صرافی ها به متقاضی خرید ارز، ۲۵۸۲۲ تومان تعیین شده است.


همچنین در این صرافی‌ها، میانگین موزون نرخ خرید هر اسکناس یورو  از مردم ۲۷۷۹۹ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس یورو به متقاضی خرید یورو نیز به رقم ۲۸۰۷۸ تومان رسیده است.
جدیدترین تغییرات نرخ حواله دلار، یورو و درهم در سامانه نیمابر اساس این گزارش، در ساعت ۱۴:۳۰ امروز،  نرخ خرید حواله دلار آمریکا در سامانه نیما ۲۴۵۲۷ تومان و نرخ فروش حواله دلار آمریکا نیز به رقم ۲۴۷۵۰ تومان رسیده است. از سوی دیگر، نرخ خرید حواله یورو ۲۵۸۹۶ تومان و نرخ فروش حواله یورو نیز ۲۶۱۳۱ تومان تعیین شده است.


همچنین نرخ خرید حواله درهم امارات نیز در معاملات سومین روز کاری هفته، ۶۶۷۸ تومان و نرخ فروش حواله درهم امارات نیز به رقم ۶۷۳۹ تومان رسیده است.نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارزی چقدر شد؟جدیدترین نرخ های اعلام شده توسط بازار متشکل ارزی نشان می دهد در ساعت ۱۴:۳۰ امروز، نرخ اسکناس دلار آمریکا در بازار متشکل ارز ایران به رقم ۲۵۶۹۴  تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز به رقم ۲۵۹۵۱ تومان رسیده است.


از سوی دیگر، نرخ هر اسکناس یورو در بازار متشکل ارز ایران ۲۷۹۳۹ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز ۲۸۲۱۸ تومان تعیین شده است.
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر