07 خرداد 1401 - 15:02
گزارش ایبِنا از بازار ارز/ شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱

قیمت اسکناس و حواله دلار در معاملات امروز

در نخستین روز هفته دوم خردادماه ، میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی‌ها، ۲۵۶۵۸ تومان تعیین شده است.
کد خبر : ۱۳۳۰۴۵
دلار

به گزارش خبرنگار ایبِنا؛ بررسی تغییرات بهای دلار و یورو در معاملات امروز شنبه ۷ خرداد ماه، نشان از کاهش نسبی دلار در صرافی های مجاز دارد.


بهای دلار و یورو در صرافی های مجاز


به گونه‌ای که جدیدترین نرخ های اعلام شده در ساعت ۱۳:۳۰ امروز (شنبه ۷خردادماه ۱۴۰۱) نشان می دهد میانگین موزون (سامانه سنا بانک مرکزی) خرید هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی های مجاز از مردم ۲۵۶۵۸ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در این صرافی ها به متقاضی خرید ارز، ۲۵۹۱۶ تومان تعیین شده است.


همچنین در این صرافی‌ها، میانگین موزون نرخ خرید هر اسکناس یورو  از مردم ۲۷۹۰۸ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس یورو به متقاضی خرید یورو نیز به رقم ۲۸۱۸۹ تومان رسیده است.
 
 
جدیدترین تغییرات نرخ حواله دلار، یورو و درهم در سامانه نیما


بر اساس این گزارش، در ساعت ۱۴:۳۰ امروز،  نرخ خرید حواله دلار آمریکا در سامانه نیما ۲۴۲۰۰ تومان و نرخ فروش حواله دلار آمریکا نیز به رقم ۲۴۴۲۰ تومان رسیده است. از سوی دیگر، نرخ خرید حواله یورو ۲۵۹۰۸ تومان و نرخ فروش حواله یورو نیز ۲۶۱۴۳ تومان تعیین شده است.


همچنین نرخ خرید حواله درهم امارات نیز در معاملات پنجمین روز کاری هفته، ۶۵۸۹ تومان و نرخ فروش حواله درهم امارات نیز به رقم ۶۶۴۹ تومان رسیده است.


نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارزی چقدر شد؟


جدیدترین نرخ های اعلام شده توسط بازار متشکل ارزی نشان می دهد در ساعت ۱۴:۳۰ امروز، نرخ اسکناس دلار آمریکا در بازار متشکل ارزی ایران به رقم ۲۶۰۴۷ تومان و نرخ هر اسکناس یورو در بازار متشکل ارز ایران ۲۸۳۲۹ تومان تومان تعیین شده است. 

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر