08 خرداد 1401 - 11:46
گزارش ایبِنا از بازار ارز؛

قیمت اسکناس و حواله دلار و یورو در دومین روز هفته

نرخ اسکناس دلار آمریکا در بازار متشکل ارزی به رقم ۲۵۸۰۳ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز به رقم ۲۶۰۶۱ تومان رسیده است.
کد خبر : ۱۳۳۰۶۶
دلار

به گزارش خبرنگار ایبِنا؛ بررسی تغییرات بهای دلار و یورو در معاملات امروز یکشنبه ۸ خرداد ماه، نشان از کاهش نسبی دلار در صرافی های مجاز دارد.بهای دلار و یورو در صرافی های مجاز


به گونه‌ای که جدیدترین نرخ های اعلام شده در ساعت ۱۱:۳۰ امروز (یکشنبه ۸ خردادماه ۱۴۰۱) نشان می دهد میانگین موزون (سامانه سنا بانک مرکزی) خرید هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی های مجاز از مردم ۲۵۶۸۴ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در این صرافی ها به متقاضی خرید ارز، ۲۵۹۴۲ تومان تعیین شده است.


همچنین در این صرافی‌ها، میانگین موزون نرخ خرید هر اسکناس یورو از مردم ۲۷۹۱۹ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس یورو به متقاضی خرید یورو نیز به رقم ۲۸۱۹۹ تومان رسیده است.جدیدترین تغییرات نرخ حواله دلار، یورو و درهم در سامانه نیمابر اساس این گزارش، در ساعت ۱۱:۳۰ امروز،  نرخ خرید حواله دلار آمریکا در سامانه نیما ۲۴۱۴۶ تومان و نرخ فروش حواله دلار آمریکا نیز به رقم ۲۴۳۶۵ تومان رسیده است. از سوی دیگر، نرخ خرید حواله یورو ۲۵۹۲۱ تومان و نرخ فروش حواله یورو نیز ۲۶۱۵۷ تومان تعیین شده است.


همچنین نرخ خرید حواله درهم امارات نیز در معاملات دومین روز کاری هفته، ۶۵۷۴ تومان و نرخ فروش حواله درهم امارات نیز به رقم ۶۶۳۴ تومان رسیده است.نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارزی چقدر شد؟جدیدترین نرخ های اعلام شده توسط بازار متشکل ارزی نشان می دهد در ساعت ۱۱:۳۰ امروز، نرخ اسکناس دلار آمریکا در بازار متشکل ارز ایران به رقم ۲۵۸۱۳ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز به رقم ۲۶۰۷۱ تومان رسیده است.


از سوی دیگر، نرخ هر اسکناس یورو در بازار متشکل ارز ایران ۲۸۰۵۹ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز ۲۸۳۳۹ تومان تعیین شده است.ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر