17 خرداد 1401 - 15:30
گزارش ایبِنا از بازار ارز/ سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

قیمت اسکناس و حواله دلار در معاملات امروز

در معاملات امروز، میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی های بانکی و مجاز به متقاضی خرید ارز، ۲۶۵۴۲ تومان تعیین شده است.
کد خبر : ۱۳۳۲۹۶
دلار یورو

به گزارش خبرنگار ایبِنا؛ بررسی تغییرات بهای دلار و یورو در معاملات امروز یکشنبه ۸ خرداد ماه، نشان از کاهش نسبی دلار در صرافی های مجاز دارد.بهای دلار و یورو در صرافی های مجاز


به گونه‌ای که جدیدترین نرخ های اعلام شده در ساعت ۱۴:۳۰ امروز (سه شنبه ۱۷ خردادماه ۱۴۰۱) نشان می دهد میانگین موزون (سامانه سنا بانک مرکزی) خرید هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی های مجاز از مردم ۲۶۲۷۸ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در این صرافی ها به متقاضی خرید ارز، ۲۶۵۴۲ تومان تعیین شده است.


همچنین در این صرافی‌ها، میانگین موزون نرخ خرید هر اسکناس یورو از مردم ۲۸۳۹۲ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس یورو به متقاضی خرید یورو نیز به رقم ۲۸۶۷۷ تومان رسیده است.جدیدترین تغییرات نرخ حواله دلار، یورو و درهم در سامانه نیمابر اساس این گزارش، در ساعت ۱۴:۳۰ امروز،  نرخ خرید حواله دلار آمریکا در سامانه نیما ۲۴۳۹۸ تومان و نرخ فروش حواله دلار آمریکا نیز به رقم ۲۴۶۱۹ تومان رسیده است. از سوی دیگر، نرخ خرید حواله یورو ۲۶۰۹۸ تومان و نرخ فروش حواله یورو نیز ۲۶۳۳۵ تومان تعیین شده است.


همچنین نرخ خرید حواله درهم امارات نیز در معاملات دومین روز کاری هفته، ۶۶۴۳ تومان و نرخ فروش حواله درهم امارات نیز به رقم ۶۷۰۳ تومان رسیده است.نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارزی چقدر شد؟جدیدترین نرخ های اعلام شده توسط بازار متشکل ارزی نشان می دهد در ساعت ۱۴:۳۰ امروز، نرخ اسکناس دلار آمریکا در بازار متشکل ارز ایران به رقم ۲۶۴۱۵ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز به رقم ۲۶۶۷۹ تومان رسیده است.


از سوی دیگر، نرخ هر اسکناس یورو در بازار متشکل ارز ایران ۲۸۵۴۰ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز ۲۸۸۲۵ تومان تعیین شده است.
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر