18 خرداد 1401 - 16:54

قیمت اسکناس و حواله دلار در معاملات امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

در صرافی های بانکی و مجاز، میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا به متقاضی خرید ارز، ۲۶۷۴۲ تومان تعیین شده است.
کد خبر : ۱۳۳۳۴۱
دلار یورو

به گزارش خبرنگار ایبِنا؛ بررسی تغییرات بهای دلار و یورو در معاملات امروز یکشنبه ۸ خرداد ماه، نشان از کاهش نسبی دلار در صرافی های مجاز دارد.بهای دلار و یورو در صرافی های مجاز


به گونه‌ای که جدیدترین نرخ های اعلام شده در ساعت ۱۶:۰۰ امروز (چهارشنبه ۱۸ خردادماه ۱۴۰۱) نشان می دهد میانگین موزون (سامانه سنا بانک مرکزی) خرید هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی های مجاز از مردم ۲۶۴۷۶ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در این صرافی ها به متقاضی خرید ارز، ۲۶۷۴۲ تومان تعیین شده است.


همچنین در این صرافی‌ها، میانگین موزون نرخ خرید هر اسکناس یورو از مردم ۲۸۵۴۵ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس یورو به متقاضی خرید یورو نیز به رقم ۲۸۸۳۲ تومان رسیده است.
جدیدترین تغییرات نرخ حواله دلار، یورو و درهم در سامانه نیمابر اساس این گزارش، در ساعت ۱۶:۰۰ امروز،  نرخ خرید حواله دلار آمریکا در سامانه نیما ۲۴۴۸۴ تومان و نرخ فروش حواله دلار آمریکا نیز به رقم ۲۴۷۰۶ تومان رسیده است. از سوی دیگر، نرخ خرید حواله یورو ۲۶۱۸۹ تومان و نرخ فروش حواله یورو نیز ۲۶۴۲۷ تومان تعیین شده است.


همچنین نرخ خرید حواله درهم امارات نیز در معاملات سومین روز کاری هفته، ۶۶۶۶ تومان و نرخ فروش حواله درهم امارات نیز به رقم ۶۷۲۷ تومان رسیده است.نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارزی چقدر شد؟جدیدترین نرخ های اعلام شده توسط بازار متشکل ارزی نشان می دهد در ساعت ۱۶:۰۰ امروز، نرخ اسکناس دلار آمریکا در بازار متشکل ارز ایران به رقم ۲۶۶۰۰ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز به رقم ۲۶۸۶۶ تومان رسیده است.


از سوی دیگر، نرخ هر اسکناس یورو در بازار متشکل ارز ایران ۲۸۶۸۹ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز ۲۸۹۷۵ تومان تعیین شده است.ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر