19 خرداد 1401 - 12:30
گزارش ایبِنا از بازار ارز؛

قیمت اسکناس دلار و یورو در معاملات آخرین روز هفته

در معاملات امروز، میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا به متقاضی خرید ارز، در صرافی های بانکی و مجاز ۲۶۶۹۴ تومان تعیین شده است.
کد خبر : ۱۳۳۳۶۲
دلار یورو

به گزارش خبرنگار ایبِنا؛ بررسی تغییرات بهای دلار و یورو در معاملات امروز پنجشنبه ۱۹ خرداد ماه، نشان از کاهش نسبی دلار در صرافی های مجاز دارد.بهای دلار و یورو در صرافی های مجاز


به گونه‌ای که جدیدترین نرخ های اعلام شده در ساعت ۱۱:۳۰ امروز (پنجشنبه ۱۹ خردادماه ۱۴۰۱) نشان می دهد میانگین موزون (سامانه سنا بانک مرکزی) خرید هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی های مجاز از مردم ۲۶۴۲۹ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در این صرافی ها به متقاضی خرید ارز، ۲۶۶۹۴ تومان تعیین شده است.


همچنین در این صرافی‌ها، میانگین موزون نرخ خرید هر اسکناس یورو از مردم ۲۸۳۹۷ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس یورو به متقاضی خرید یورو نیز به رقم ۲۸۶۸۲ تومان رسیده است.
 
جدیدترین تغییرات نرخ حواله دلار، یورو و درهم در سامانه نیمابر اساس این گزارش، در ساعت ۱۱:۳۰ امروز،  نرخ خرید حواله دلار آمریکا در سامانه نیما ۲۴۵۰۳ تومان و نرخ فروش حواله دلار آمریکا نیز به رقم ۲۴۷۲۶ تومان رسیده است. از سوی دیگر، نرخ خرید حواله یورو ۲۶۳۱۶  تومان و نرخ فروش حواله یورو نیز ۲۶۵۵۶ تومان تعیین شده است.


همچنین نرخ خرید حواله درهم امارات نیز در معاملات آخرین روز کاری هفته، ۶۶۷۲ تومان و نرخ فروش حواله درهم امارات نیز به رقم ۶۷۳۲ تومان رسیده است.نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارزی چقدر شد؟جدیدترین نرخ های اعلام شده توسط بازار متشکل ارزی نشان می دهد در ساعت ۱۱:۳۰ امروز، نرخ اسکناس دلار آمریکا در بازار متشکل ارز ایران به رقم ۲۶۵۶۱ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز به رقم ۲۶۸۲۷ تومان رسیده است.


از سوی دیگر، نرخ هر اسکناس یورو در بازار متشکل ارز ایران ۲۸۵۴۰ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز ۲۸۸۲۵ تومان تعیین شده است.ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر