21 خرداد 1401 - 09:21

قدردانی شورای هماهنگی بانک‌ها از حماسه‌سازی نیروی انتظامی

دبیر شورای هماهنگی بانک‎ها در پیامی از اقدام به موقع، مسئولانه و ارزشمند نیروی انتظامی پایتخت برای شناسایی و دستگیری سارقان صندوق امانات بانک ملی قدردانی کرد.
کد خبر : ۱۳۳۳۸۶
بانک ملی

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک دی علیرضا قیطاسی، دبیر شورای هماهنگی بانک‎ها در پیامی از اقدام به موقع، مسئولانه و ارزشمند نیروی انتظامی پایتخت برای شناسایی و دستگیری سارقان صندوق امانات بانک ملی قدردانی کرد.


متن پیام به این شرح است:


به نام خدا 


شوکت، حشمت، عظمت و قدرت کشور ایران مرهون تلاش‌های سترگ بزرگ‌مردانی است که خالصانه و مخلصانه از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت می‌کنند. نیروی انتظامی، نماد شجاعت و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و حافظ امنیت و انضباط اجتماعی در پهنه جغرافیایی کشور و در متن زندگی مردم است که بی‌منت به پاسداری و صیانت از جان و مال و ناموس مردم می‌پردازد.


شناسایی و دستگیری تمامی سارقین و مرتبطین با پرونده سرقت اموال مردم از صندوق امانات بانک که احساسات جامعه را جریحه‌دار کرد و کشف اموال مسروقه در کمترین زمان ممکن، اقدام جهادی و ارزشمندی است که شایسته قدردانی و تکریم است.


جدیت و پیگیری نیروی انتظامی در شناسایی و دستگیری سریع عناصر اصلی این سرقت، پیامی روشن و درسی عبرت‌آموز برای همه متخلفان و قانون شکنانی دارد که برای دست‌اندازی به اموال مردم از هیچ عمل مجرمانه‌ای فروگذار نیستند.


اینجانب به نمایندگی از همکارانم در شورای هماهنگی بانک‌ها و نظام بانکی کشور از این حماسه‌سازی بزرگ امنیت‌آفرین نیروی انتظامی تهران بزرگ قدردانی کرده و از درگاه خداوند سبحان، توفیق و سربلندی همه کارکنان خدوم و فداکار نیروی انتظامی را در خدمت شایسته به مردم شریف کشور مسئلت دارم و امیدوارم دیگر شاهد بروز این‌گونه حوادث تلخ در کشور نباشیم.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر