11 تير 1401 - 18:00
در گفتگو با ایبنا مطرح شد؛

حباب سکه با تعدیل همراه شد

با توجه به تعدیلی که داشته است، در محدوده یک میلیون و ۴۵۰ تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید دارای حباب است. 
کد خبر : ۱۳۴۱۴۸
کشتی آرای

محمد کشتی آرای کارشناس بازار طلا و سکه در گفتگو با ایبِنا با اشاره به اینکه قیمت جهانی طلا روز جمعه تا ۱۷۸۶ دلار کاهش قیمت داشت اظهار داشت: امروز هر اونس طلا در بازار جهانی به ۱۸۱۰ دلار رسید و بازارهای جهانی با این قیمت تعطیل شدند. قیمت هر اونس نقره ۲۰ دلار و یک سنت  و قیمت هر اونس  پلاتین نیز ۸۷۱ دلار قیمت گذاری شد.


وی در ادامه در خصوص آخرین نرخ ها در بازار طلا و سکه تهران به خبرنگار ایبِنا گفت: در معاملات اولین روز هفته (شنبه ۱۱ تیرماه ۱۴۰۱) هر قطعه سکه طرح قدیم ۱۴ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز ۱۵ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان ارزش گذاری شده است. نیم سکه در بازار امروز به رقم ۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و ربع سکه نیز به رقم ۵ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان رسیده است. سکه های یک گرمی بانک مرکزی نیز امروز ۳ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان معامله شد.


کشتی آرایافزود: قیمت هر مثقال طلای آب شده نیز ۶ میلیون و ۲۸۵ هزار تومان است. هر گرم طلای ۱۸ عیار در معاملات امروز به یک میلیون و ۴۵۱ هزار تومان رسید. بر این اساس هر گرم طلای ۲۰ عیار، یک میلیون و ۶۱۲ هزار تومان، هر گرم طلای ۲۱ عیار یک میلیون و ۶۹۳ هزار تومان، هر گرم طلای ۲۲ عیار یک میلیون و ۷۷۳ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار نیز یک میلیون و ۹۳۲ هزار تومان تعیین شد.


کشتی آرای در خصوص حباب سکه نیز اظهار داشت: امروز در اوایل فعالیت بازار، حباب سکه با افزایش همراه شد و به رقم یک میلیون و ۸۰۰ تومان رسید ولی در حال  حاضر با توجه به تعدیلی که داشته است، در محدوده یک میلیون و ۴۵۰ تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید دارای حباب است. 


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر