22 مرداد 1401 - 15:58

ثبت نام رایگان مشمولان سهام عدالت در سجام

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: مشمولان سهام عدالت می‌توانند با استفاده از ۸۷ مرکز الکترونیک و حضوری نسبت به ثبت نام و احراز هویت رایگان سجام اقدام کنند.
کد خبر : ۱۴۰۴۶۷

به گزارش ایبِنا، سپرده‌گذاری مرکزی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: آن دسته از مشمولان سهام عدالت که تا به امروز اقدام به ثبت نام و احراز هویت سجام نکرده‌اند می‌توانند با بهره مندی از ۸۷ مرکز الکترونیک و حضوری به صورت کاملا رایگان در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت خود در آن را انجام دهند تا از مزایای بی شماری همانند دریافت سالانه سود سهام عدالت، وام بانکی و ... برخوردار شوند.


بر این اساس، مشمولان سهام عدالتی که هنوز در سامانه سجام ثبت نام نکرده و احراز هویت نشده اند می‌توانند با مراجعه به لینک https://sahamedalat.ir/marakez با انتخاب یکی از ۱۵ مرکز منتخب، ثبت نام رایگان سجام خود را انجام دهند.


همچنین این دسته از مشمولان سهام عدالت برای دریافت خدمات رایگان احراز هویت سجام نیز می‌توانند در یکی از ۸ مرکز رایگان احراز هویت الکترونیک سجام یا یکی از ۶۴ مرکز رایگان احراز هویت حضوری سجام نیز این خدمت را کاملا رایگان انجام دهند تا از همه منافع سهامداری خود منتفع شوند.


سجام یک سامانه زیر ساختی برای شناسایی مشتریان جهت ورود به باشگاه بزرگ بازار سرمایه ایران است که تمام فعالان این بازار اعم از سرمایه‌گذاران، مشتریان و مدیران نهاد‌ها در این سامانه، فقط یک بار برای همیشه اطلاعات خود را در آن ثبت خواهند کرد و پس از احراز هویت حضوری و غیر حضوری قادر به دریافت خدمات مبتنی بر داده‌های تایید شده خواهند بود.

ارسال‌ نظر
زهراپاکدل
Iran (Islamic Republic of)
۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۱
۰
خوب
لیدا احمدی مقدم کدملی 2670074472 تاریخ تولد 1370/1/15 فرزند حسن
Iran (Islamic Republic of)
۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۸
۰
تاحالا سهام عدالت نگرفته ام
آرمین احمدی مقدم کدملی 2670138391 تاریخ تولد 1372/1/20 فرزند حسن
Iran (Islamic Republic of)
۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۸
۰
تاحالا سهام عدالت نگرفته ام
فریبرز ملکی
Iran (Islamic Republic of)
۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۵
۰
سلام خسته نباشید بنده دو دختر دارم‌ سحام عدالت ندارن یکشان کلاس ۷ یک دیگر کلاس ۵ تحت پوشش بهزیستی هستیم هنوز جواب بهمان ندادن که تعلق میگیرد يا نه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۸
۰
انهایکه.کمیته.امدادی.هستندانهاهم.سجام.اسم.بنویسندیانه
ناشناس
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۸
بله مددجویان کمیته امداد و بهزیستی هم باید در سجام ثبت نام کنن
ناشناس
United States of America
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۴
۰
سهام عدالت اونها ی که فوت کرده اند
معصومه‌زارعی
Iran (Islamic Republic of)
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸
۰
سلام‌من‌نمیدونم‌وضعیت‌سهام‌من‌چی‌سود‌برای‌من‌نمیریزن‌بانک‌هم‌میرم‌جواب‌نمیدن‌سجام‌هم‌‌دارم‌‌
صادق
Iran (Islamic Republic of)
۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴
۰
رایگان از نظر شما چیه وارد سجام میشیم اولین چیزی که میگه ۱۰ تومن بریزید تا آخرش معلوم نیست چقدر باید بدیم دوره قبلی که ۱۰۰ تومن دادیم
فیلم و پخش زنده
بیشتر