26 مرداد 1401 - 12:35

قیمت دلار و یورو در بازار متشکل چقدر شد؟

در معاملات امروز، نرخ اسکناس دلار آمریکا در بازار متشکل ارز ایران به رقم ۲۷۹۳۴ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی‌ها نیز به رقم ۲۸۲۱۳ تومان رسیده است.
کد خبر : ۱۴۰۵۶۵
به گزارش خبرنگار ایبِنا؛ بررسی تغییرات بهای دلار و یورو در معاملات امروز نشان از ثبات نسبی نرخ خرید و فروش اسکناس آمریکایی در صرافی‌های مجاز دارد.

بهای دلار و یورو در صرافی‌های مجاز

به گونه‌ای که جدیدترین نرخ‌های اعلام شده در ساعت ۱۱:۴۵ امروز (چهارشنبه ۲۶ مردادماه ۱۴۰۱) نشان می‌دهد میانگین موزون (سامانه سنا بانک مرکزی) خرید هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی‌های مجاز از مردم ۲۷۸۳۸  تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در این صرافی‌ها به متقاضی خرید ارز، ۲۸۱۷۹ تومان تعیین شده است.

همچنین در این صرافی‌ها، میانگین موزون نرخ خرید هر اسکناس یورو  از مردم ۲۸۷۰۷ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس یورو به متقاضی خرید یورو نیز به رقم ۲۸۹۹۶ تومان رسیده است.

قیمت دلار و یورو در بازار متشکل چقدر شد؟


جدیدترین تغییرات نرخ حواله دلار، یورو و درهم در سامانه نیما

بر اساس این گزارش، در ساعت ۱۱:۴۵ امروز،   نرخ خرید حواله دلار آمریکا در سامانه نیما ۲۶۲۸۵  تومان و نرخ فروش حواله دلار آمریکا نیز به رقم ۲۶۵۲۴ تومان رسیده است.

از سوی دیگر، نرخ خرید حواله یورو ۲۶۷۴۱ تومان و نرخ فروش حواله یورو نیز ۲۶۹۸۴ تومان تعیین شده است.

همچنین نرخ خرید حواله درهم امارات نیز در معاملات پنجمین روز کاری هفته، ۷۱۵۷ تومان و نرخ فروش حواله درهم امارات نیز به رقم ۷۲۲۲ تومان رسیده است.


نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارزی چقدر شد؟

جدیدترین نرخ‌های اعلام شده توسط بازار متشکل ارزی نشان می‌دهد در ساعت ۱۱:۴۵ امروز، نرخ اسکناس دلار آمریکا در بازار متشکل ارز ایران به رقم ۲۷۹۳۴ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی‌ها نیز به رقم ۲۸۲۱۳ تومان رسیده است.

از سوی دیگر، نرخ هر اسکناس یورو در بازار متشکل ارز ایران ۲۸۸۵۲ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی‌ها نیز ۲۹۱۴۰ تومان تعیین شده است.
 
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر