02 شهريور 1401 - 13:32

حمایت اکثریت قاطع نمایندگان مجلس از یکسال مجاهدت و تلاش رئیس جمهور و دولت

۲۸۱ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در آستانه هفته دولت با امضاء و انتشار بیانیه‌ای از یکسال مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر رئیس جمهور و دولت مردمی و انقلابی برای برون رفت از مشکلات تقدیر کردند.
کد خبر : ۱۴۰۷۵۵

به گزارش ایبِنا، دراین بیانیه همچنین از سفر‌های استانی دولت مردمی به ۳۱ استان کشور سرآغاز تحرک و مایه امیدواری مردم توصیف شده و از اهتمام دولت مردمی به این موضوع را قابل تقدیر دانستند.

«بسمه تعالی
در آستانه سالگرد شهادت دو مدیر تراز انقلاب اسلامی، دوعاشق و دلداده امام عظیم الشان راحل شهیدان والامقام رجایی و باهنر، ضمن گرامیداشت یاد و نام این بزرگواران امیدواریم که کارگزاران نظام اسلامی سبک زندگی و مدیریت جهادی این دو خادم با اخلاص ملت ایران را الگوی رفتاری خود قرار دهند.


همچنین با اجابت توصیه حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب که فرمودند قدردان زحمات مسئولان باشید بر خود لازم می‌دانیم از یک سال مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر رئیس جمهور مردمی و انقلابی جناب آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی در عرصه‌های مختلف برای برون‌رفت از مشکلات به ویژه در سفر به ۳۱ استان کشور که سرآغاز تحرک و مایه امیدواری مردم است تشکر و تقدیر کنیم.


امید است با اجرای مصوبات سفر و با همدلی و هم افزایی روز افزون دو قوه مجریه و مقننه به عنوان دو بازوی قدرتمند نظام اسلامی، شاهد بهبود اوضاع اقتصادی، معیشتی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کشور و عزت و اعتلای ایران اسلامی باشیم؛ و من الله التوفیق و علیه التکلان»

فیلم و پخش زنده
بیشتر