05 شهريور 1401 - 15:13
گزارش ایبِنا از تغییرات نرخ خرید و فروش ارز؛

نرخ حواله دلار، یورو و درهم در سامانه نیما/ از بازار متشکل ارزی چه خبر؟

در معاملات امروز، نرخ خرید حواله دلار آمریکا در سامانه نیما ۲۶۳۲۴ تومان و نرخ فروش حواله دلار آمریکا نیز به رقم ۲۶۵۶۳ تومان رسیده است.
کد خبر : ۱۴۰۸۳۵

به گزارش خبرنگار ایبِنا؛ بررسی تغییرات بهای دلار و یورو در معاملات امروز نشان از ثبات نسبی نرخ خرید و فروش اسکناس آمریکایی در صرافی‌های مجاز دارد.

بهای دلار و یورو در صرافی‌های مجاز

به گونه‌ای که جدیدترین نرخ‌های اعلام شده در ساعت ۱۴:۳۰ امروز (شنبه ۵ شهریورماه ۱۴۰۱) نشان می‌دهد میانگین موزون (سامانه سنا بانک مرکزی) خرید هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی‌های مجاز از مردم ۲۷۸۶۰ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در این صرافی‌ها به متقاضی خرید ارز، ۲۸۱۴۰ تومان تعیین شده است.

همچنین در این صرافی‌ها، میانگین موزون نرخ خرید هر اسکناس یورو  از مردم ۲۸۱۵۸ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس یورو به متقاضی خرید یورو نیز به رقم ۲۸۴۴۱ تومان رسیده است.نرخ حواله دلار، یورو و درهم در سامانه نیما/ از بازار متشکل ارزی چه خبر؟

جدیدترین تغییرات نرخ حواله دلار، یورو و درهم در سامانه نیما


بر اساس این گزارش، در ساعت ۱۴:۳۰ امروز، نرخ خرید حواله دلار آمریکا در سامانه نیما ۲۶۳۲۴ تومان و نرخ فروش حواله دلار آمریکا نیز به رقم ۲۶۵۶۳ تومان رسیده است.

از سوی دیگر، نرخ خرید حواله یورو ۲۶۳۴۷ تومان و نرخ فروش حواله یورو نیز ۲۶۵۸۷ تومان تعیین شده است.

همچنین نرخ خرید حواله درهم امارات نیز در معاملات اولین روز کاری هفته، ۷۱۶۷ تومان و نرخ فروش حواله درهم امارات نیز به رقم ۷۲۳۳ تومان رسیده است.


نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارزی چقدر شد؟

جدیدترین نرخ‌های اعلام شده توسط بازار متشکل ارزی نشان می‌دهد در ساعت ۱۴:۳۰ امروز، نرخ اسکناس دلار آمریکا در بازار متشکل ارز ایران به رقم ۲۸۱۰۰ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی‌ها نیز به رقم ۲۸۳۸۱  تومان رسیده است.

از سوی دیگر، نرخ هر اسکناس یورو در بازار متشکل ارز ایران ۲۸۸۰۰ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی‌ها نیز ۲۹۰۸۸ تومان تعیین شده است.

 

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر