15 شهريور 1401 - 15:49
در گفتگو با ایبنا مطرح شد؛

تغییرات قیمت سکه و طلا در چهارمین روز هفته

امروز هر قطعه سکه تمام طرح قدیم به رقم ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید. قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز ۱۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تعیین شد.
کد خبر : ۱۴۱۱۵۵

محمد کشتی آرای کارشناس بازار طلا و سکه در گفتگو با ایبِنا با اشاره به تغییرات اندک قیمت اونس جهانی طلا اظهار داشت: امروز صبح با حدود ۶ دلار افزایش تا ۱۷۱۸ دلار رشد داشت، ولی مجددا با کاهش به ۱۷۱۲ دلار رسیده است. قیمت هر اونس نقره نیز ۱۸ دلار و ۳۹ سنت است.

به گفته کشتی آرای در معاملات امروز (سه شنبه ۱۵ شهریورماه ۱۴۰۱) هر قطعه سکه تمام طرح قدیم به رقم ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید. قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز ۱۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تعیین شد.


وی افزود: نیم سکه به رقم ۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد. ربع سکه نیز به ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید. سکه یک گرمی بانک مرکزی نیز به قیمت ۳ میلیون تومان دادوستد شد.


همچنین قیمت هر مثقال طلای آب شده نیز به ۵ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار به عنوان مبنای معاملات طلا، به یک میلیون و ۲۷۷ هزار تومان رسید.

بر این اساس هر گرم طلای ۲۰ عیار نیز یک میلیون و ۴۲۰ هزار تومان تعیین شد. هر گرم طلای ۲۱ عیار، یک میلیون و ۴۹۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۲۲ عیار نیز یک میلیون و ۵۶۰ هزار تومان قیمت گذاری شد. هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز به یک میلیون و ۷۰۲ هزار تومان رسید.  

وی در پایان گفت: حباب سکه در چهارمین روز هفته با افت نسبت به ابتدای روز به یک میلیون و ۳۷۰ هزار تومان رسیده است.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر