16 شهريور 1401 - 17:25
در گفتگو با ایبنا مطرح شد؛

ثبات نسبی قیمت ها در بازار طلا و سکه

امروز هر قطعه سکه تمام طرح قدیم به رقم ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید. قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز ۱۳ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان تعیین شد.
کد خبر : ۱۴۱۱۸۲

محمد کشتی آرای کارشناس بازار طلا و سکه در گفتگو با ایبِنا با اشاره به تغییرات اندک قیمت جهانی طلا اظهار داشت: هر اونس طلا در محدوده ۱۷۰۲ تا ۱۷۱۸ دلار در ۲۴ ساعته گذشته در نوسان است. قیمت هر اونس نقره نیز در حال حاضر ۱۸ دلار و ۴۸ سنت است.

به گفته کشتی آرای در معاملات امروز (چهارشنبه ۱۶ شهریورماه ۱۴۰۱) هر قطعه سکه تمام طرح قدیم به رقم ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید. قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز ۱۳ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان تعیین شد.


وی افزود: نیم سکه به رقم ۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد. ربع سکه نیز به ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید. سکه یک گرمی بانک مرکزی نیز به قیمت ۳ میلیون تومان دادوستد شد.


همچنین قیمت هر مثقال طلای آب شده نیز به ۵ میلیون و ۵۳۸ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار به عنوان مبنای معاملات طلا، به یک میلیون و ۲۷۸ هزار تومان رسید.

بر این اساس هر گرم طلای ۲۰ عیار نیز یک میلیون و ۴۲۱ هزار تومان تعیین شد. هر گرم طلای ۲۱ عیار، یک میلیون و ۴۹۲ هزار تومان و هر گرم طلای ۲۲ عیار نیز یک میلیون و ۵۶۳ هزار تومان قیمت گذاری شد. هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز به یک میلیون و ۷۰۳ هزار تومان رسید.  

وی در پایان گفت: حباب سکه در پنجمین روز هفته به یک میلیون و ۳۲۰ هزار تومان رسیده است.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر