20 شهريور 1401 - 14:31
دبیر کل کانون صرافان:

مردم تمایلی به سرمایه‌گذاری دلاری ندارند

طبق اعلام دبیرکل کانون صرافان، در هفته‌های گذشته مردم در خرید سرمایه‌ای دلار محتاط عمل می‌کنند و دیگر بازار ارز مانند گذشته شاهد رفتارهای هیجانی نیست.
کد خبر : ۱۴۱۲۵۳

به گزارش ایبِنا؛ کامران سلطانی‌زاده درباره وضعیت بازار ارز در روز‌های اخیر، اظهار داشت: علی رغم صحبت‌های منفی در مورد توافق و ایام تعطیلی اربعین و همچنین حجم بالای سفر‌های آخر شهریور، شاهد نوسانات غیر طبیعی و‌هیجانی در‌بازار ارز نیستیم.

وی افزود: خرید و فروش در بازار متعادل است و خیلی شاهد افزایش خریدار یا بعبارتی هجوم خریداران در بازار ارز نیستیم. چراکه مردم برای خرید سرمایه‌ای دلار رفتار احتیاطی دارند.

او همچنین تأکید کرد که با توجه به اینکه بازار ارز در یک سال گذشته سودآور نبود،  مردم به این نتیجه رسیدند که سرمایه‌گذاری در بازار ارز مطلوب نیست به همین دلیل هم نگاهی به معاملات هفته‌های اخیر نشان میدهد که دیگر مردم تمایلی به سرمایه‌گذاری دلاری ندارند.

به گفته دبیر کل کانون صرافان، هم اکنون در بازار ارز قیمت دلار ۳۰ هزار و ۵۰۰ تومان، یورو ۳۰ هزار و ۶۵۰ تومان و در بازار متشکل ارزی قیمت دلار بین ۲۹ هزار و ۳۰۰ تا ۲۹ هزار و ۶۰۰ تومان در نوسان است.  

برچسب ها: دلار دلار توافقی
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر