20 شهريور 1401 - 17:50

مراسم روز ملی صادرات امسال را اتاق ایران برگزار می‌کند

معاون کمیسیون‌ها، مجامع و شورا‌های اتاق ایران گفت: برگزاری بیست‌و ششمین سالروز ملی صادرات به اتاق ایران سپرده شده و قرار است این مراسم اواخر مهرماه با حضور رئیس‌جمهور برگزار شود.
کد خبر : ۱۴۱۲۶۴

به گزارش ایبِنا، علی چاغروند، معاون کمیسیون‌ها، مجامع و شورا‌های اتاق بازرگانی ایران با اعلام این خبر که قرار است مراسم روز ملی صادرات توسط اتاق ایران برگزار شود، از هماهنگی برای حضور رئیس جمهور در این مراسم خبر داد و گفت: حضور رئیس جمهور و تقدیر ایشان از صادرکنندگان برتر کشور به ویژه در شرایط کنونی حاکم بر اقتصاد می‌تواند بسیار امیدوارکننده باشد.

وی به فرآیند انتخاب صادرکنندگان برتر که شامل صادرکنندگان نمونه و ممتاز می‌شود، اشاره کرد و گفت: انتخاب این افراد توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت با مشارکت نمایندگانی از اتاق ایران انجام شده و قرار است مراسم این روز نیز توسط بخش خصوصی برگزار شود.

چاغروند همچنین درخصوص معیار‌ها و شاخص‌های انتخاب صادرکنندگان برتر نیز به ماده ۴ آیین‌نامه تشویق صادرکنندگان اشاره کرد و افزود: طبق شاخص‌های موجود، ۷۴ گروه کالایی و خدماتی تعریف شده که در چارچوب ۵۰ صادرکننده برتر انتخاب و معرفی می‌شوند.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر