22 شهريور 1401 - 14:09
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران:

۸۰ درصد متقاضیان نهضت ملی مسکن در تهران آورده اولیه را واریز نکردند

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از واریز آورده اولیه ۲۰ هزار متقاضی (۱۹.۴ درصد) از ۱۰۳ هزار متقاضی تایید شده نهضت ملی مسکن خبر داد.
کد خبر : ۱۴۱۳۲۷

به گزارش ایبِنا، خلیل محبت خواه با یادآوری این که ۹۸۰ هزار نفر در نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند، اظهار کرد: این ثبت‌نام‌ها در شهر‌های جدید پرند، هشتگرد، ایوانکی، شهر‌های استان تهران و شهر‌های زیرمجموعه بنیاد مسکن بودکه پس از پالایش‌های نهایی ۱۰۳ هزار نفر تائید نهایی شدند.

وی ادامه داد: پیامک افتتاح حساب برای متقاضیان تائید شده از طرف بانک مسکن ارسال شده و در تعدادی از شهر‌ها در نیز به سرعت در حال ارسال است.

وی بیان کرد:۲۰ هزار نفر تاکنون در استان تهران افتتاح حساب داشته اند و بیش از ۱۲ هزار نفر متقاضی استان به ۱۴۳ پروژه تعریف شده نهضت ملی مسکن متصل شده اند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از برنامه ریزی همه جانبه تمامی زیرمجموعه‌های وزارت راه و شهرسازی در استان تهران برای اتصال ۱۰۳ هزار نفر متقاضی تائید صلاحیت شده خبر داد و گفت: بیش از ۶۰ درصد نیز بیشتر از تعداد متقاضیان تائید شده در حال حاضر زمین تخصیص یافته است و در واقع برای ۱۶۲ هزار نفر متقاضی زمین را تامین کرده ایم تا در ثبت نام‌های آتی نیز دچار مشکل نباشیم.

محبت خواه افزود: دو فرآیند شروع پروژه و تخصیص زمین را به شکل مستمر پیش می‌بریم و از شهرداران شهر‌های استان نیز پیگیر تخصیص زمین و جذب سرمایه گذار برای رونق بخشی به نهضت ملی مسکن هستیم.

ارسال‌ نظر
کاربر چت
Iran (Islamic Republic of)
۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۶
۰
مگه ما که دو سال و نیم هست پول واریز کردیم چه غلطی کردن که حالا باقیه پول بریزن حساب
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۷
۰
به من متولد تهران توفاصله 100 کیلومتری تهران پیشنهاد خانه دارشدن میکند و به کسی که تهران راهنوز ندیده با یک نامه و توصیه، قول بهترین مکان که قرار است ساخته شود .
این عدالت عین ظلم است
علی
Iran (Islamic Republic of)
۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۵
۰
اتفاقا همانهایی که واریز نکردند مستحقان واقعی هستند و دولت باید کمک کند .
علیرضا
Iran (Islamic Republic of)
۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۸
۰
برایمایی که واریز کردیم چه کردین، شما فقط هی ثبت نام کنید، این 4سال هم تموم میشه، وشما درپیچ وخم همون ثبتنام هستین والا
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶
۰
آقا مسخره کردین برای اونایی ک واریز کردن خب شروع کنید به ساخت ما چرا باید چوب بقیه رو بخوریم خداوکیلی ری استارت کردین با مدیریتتون .. من یکسال برای مسکن ملی بهارستان اصف پول ریختم هیچ خبری نیست
راضیه
Iran (Islamic Republic of)
۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۰
۰
سلام بنده ثبت نام کردم مدارکم دادم گفتن منتظرپیام برای واریزپول باشیدخبری نشده هنوز
فیلم و پخش زنده
بیشتر