28 شهريور 1401 - 14:33

استارت ششمین تامین مالی جمعی تامین سرمایه تمدن زده شد

شرکت تامین سرمایه تمدن با هدف تامین مالی شرکت‌های کوچک و متوسط و دانش بنیان برای ششمین بار سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد را برای تامین سرمایه تکمیل طرح تصفیه خانه آب شرب راه اندازی کرد.
کد خبر : ۱۴۱۴۸۵

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی تامین سرمایه تمدن، امروز دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱، عرضه گواهی‌های شراکت مربوط به تکمیل طرح تصفیه خانه آب شرب بر روی سکوی تامین مالی جمعی به آدرس www.ibcrowd.ir به ارزش ۱۳۵ میلیارد ریال صورت میگیرد.

 

این یک فرصت سرمایه گذاری یکساله با نرخ سود علی الحساب ۲۳.۵ درصد و با پرداخت سود بصورت ماهیانه و پرداخت اصل سرمایه گذاری در سررسید (انت‌های دوره سرمایه گذاری)، به مدت محدود ۱۴ روز جهت سرمایه گذاری در سکوی IBCROWD در دسترس عموم قرار گرفت.

 

سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی که تمایل به کسب سودی بالاتر از فرصت‌های سرمایه گذاری درآمد ثابت و سپرده بانکی دارند می‌توانند در این فرصت سرمایه گذاری سهیم شوند. لازم به ذکر است گواهی‌های شراکت معاف از مالیات هستند.
تامین سرمایه تمدن جهت پوشش ریسک‌های تامین مالی جمعی، ضمانت نامه تعهد پرداخت بانکی برابر اصل و فرع مبلغ تامین مالی و چک تضمین برابر اصل و فرع مبلغ تأمین مالی را پس از موفقیت کمپین از متقاضی اخذ می‌نماید.
شایان ذکر است تامین سرمایه تمدن دی ماه سال گذشته برای اولین بار در بازار سرمایه کشور اقدام به تامین مالی جمعی شرکت دارو سازی پارس حیان به ارزش یکصد میلیارد ریال کرد که با استقبال بی نظیر سرمایه گذاران در کمتر از ۲ ساعت تامین مالی شرکت صورت پذیرفت.

 

بنابر این گزارش، تامین مالی جمعی یکی از خدمات جدید شرکت تأمین سرمایه تمدن در معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری با مدت و سقف سرمایه گذاری محدود است. این فرایند از طریق انتشار و فروش گواهی‌های الکترونیکی تحت عنوان گواهی شراکت انجام می‌گیرد، بدین صورت که جهت تامین مالی طرح اقدام به فراخوان جمع آوری وجوه در یک دوره زمانی مشخص می‌نماید و اشخاص حقیقی یا حقوقی تامین کننده منابع مالی می‌توانند نسبت به خرید گواهی‌های شراکت در دوره فراخوان اقدام نمایند.

 

تامین مالی از این روش برای شرکت‌های سهامی عام پذیرفته شده در بازار‌های بورس و فرابورس منع شده است تا رقابت صرفا برای تامین مالی شرکت‌های سهامی خاص صورت پذیرد.

 

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر به پلتفرم تامین مالی جمعی‌ای بی کراد به نشانی  www.ibcrowd.ir  مراجعه نمایند.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر