در گفتگو با ایبِنا پاسخ داده شد؛

قیمت سکه در میانه مهرماه چقدر شد؟

امروز هر قطعه سکه تمام طرح قدیم به رقم ۱۴ میلیون و ۲۰۰  هزار تومان رسید. قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز، ۱۵  میلیون و ۵۰ هزار تومان تعیین شد.
کد خبر : ۱۴۱۸۰۰

محمد کشتی آرای کارشناس بازار طلا و سکه در گفتگو با ایبِنا با اشاره به افزایش نرخ طلای جهانی تحت تاثیر تحولات سیاسی جهانی اظهار داشت: هر اونس طلا در یک هفته اخیر با ۵۴ دلار افزایش  به ۱۷۱۶ دلار رسیده است. همچنین بهای هر اونس نقره، ۲۰ دلار و ۶۵ است.

به گفته کشتی آرای در معاملات امروز (پنج شنبه ۱۴ مهرماه ۱۴۰۱) هر قطعه سکه تمام طرح قدیم به رقم ۱۴ میلیون و ۲۰۰  هزار تومان رسید. قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، ۱۵  میلیون و ۵۰ هزار تومان تعیین شد.


وی افزود: نیم سکه به قیمت ۸ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان معامله شد. ربع سکه نیز به رقم ۵ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید. سکه یک گرمی بانک مرکزی نیز به قیمت ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار  تومان دادوستد شد.


همچنین قیمت هر مثقال طلای آب شده نیز به ۶ میلیون و ۱۰ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار به عنوان مبنای معاملات طلا، به یک میلیون و ۳۸۷ هزار تومان رسید.

بر این اساس هر گرم طلای ۲۰ عیار نیز یک میلیون و ۵۴۱ هزار تومان تعیین شد. هر گرم طلای ۲۱ عیار، یک میلیون و ۶۱۸  هزار تومان و هر گرم طلای ۲۲ عیار نیز یک میلیون و ۶۹۵ هزار تومان قیمت گذاری شد. هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز به یک میلیون و ۸۴۹ هزار تومان رسید.  

وی در پایان گفت: با توجه به تعادل عرضه و تقاضا در بازار، امروز حباب سکه به محدوده  یک میلیون و ۵۰۰ هزار رسید.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر