قیمت سکه با تعدیل همراه شد

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، ۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شد که نسبت به رقم ۱۶ میلیونی روز گذشته، کاهش دارد.
کد خبر : ۱۴۲۵۸۵

محمد کشتی آرای کارشناس بازار طلا و سکه در گفتگو با ایبِنا با اشاره به تغییرات اندک طلای جهانی اظهار داشت: امروز هر اونس طلا به ۱۶۲۲ دلار رسید که نسبت به ابتدای هفته ۲۴ دلار کاهش قیمت داشت.

به گفته کشتی آرای در معاملات امروز (پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱) هر قطعه سکه تمام طرح قدیم به رقم ۱۵ میلیون تومان رسید. قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، ۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شد که نسبت به رقم ۱۶ میلیون تومانی روز گذشته، کاهش دارد.


وی افزود: نیم سکه به قیمت ۸ میلیون و  ۵۵۰ هزار تومان معامله شد. ربع سکه نیز به رقم ۵ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان رسید. سکه یک گرمی بانک مرکزی نیز به قیمت ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار  تومان دادوستد شد.


همچنین قیمت هر مثقال طلای آب شده نیز به ۶ میلیون و ۵۰ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار به عنوان مبنای معاملات طلا، به یک میلیون و ۳۹۶ هزار تومان رسید.

بر این اساس هر گرم طلای ۲۰ عیار نیز یک میلیون و ۵۲۱ هزار تومان تعیین شد. هر گرم طلای ۲۱ عیار، یک میلیون و ۵۳۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۲۲ عیار نیز یک میلیون و ۷۰۷ هزار تومان قیمت گذاری شد. هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز به یک میلیون و ۸۶۲ هزار تومان رسید.  

وی در پایان گفت: در حال حاضر حباب سکه حدودا ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر