در گفتگو با ایبِنا مطرح شد؛

قیمت انواع سکه در دومین روز هفته/ حباب سکه چقدر شد؟

در دومین روز هفته، سکه یک گرمی بانک مرکزی به قیمت ۳ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان دادوستد شد.
کد خبر : ۱۴۳۷۵۶

محمد کشتی آرای کارشناس بازار طلا و سکه در گفتگو با ایبِنا با اشاره به تعطیلی بازار جهانی طلا اظهار داشت: قیمت هر اونس طلا به ۱۷۹۸ دلار و بهای هر اونس نقره نیز به ۲۳ دلار ۱۵ سنت رسید.

وی در ادامه در خصوص آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز تهران گفت: در معاملات امروز (یکشنبه ۱۳ آذرماه ۱۴۰۱) هر قطعه سکه تمام طرح قدیم به رقم ۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید. قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، ۱۷ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان تعیین شد.

وی افزود: نیم سکه به قیمت ۹ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان معامله شد. ربع سکه نیز به رقم ۶ میلیون و ۸۸۰  هزار تومان رسید. سکه یک گرمی بانک مرکزی نیز به قیمت ۳ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان امروز دادوستد شد.

همچنین قیمت هر مثقال طلای آب شده نیز به رکورد ۶ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار به عنوان مبنای معاملات طلا، به یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید.

بر این اساس هر گرم طلای ۲۰ عیار نیز یک میلیون و ۷۷۰ هزار تومان تعیین شد. هر گرم طلای ۲۱ عیار نیز امروز یک میلیون و ۸۶۵ هزار تومان قیمت گذاری شد. هر گرم طلای ۲۲ عیار نیز یک میلیون و ۹۵۵ هزار تومان قیمت گذاری شد. هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز به ۲ میلیون و ۱۳۳ هزار تومان رسید.  

کشتی آرای در پایان اظهار داشت: حباب سکه تمام بهار آزادی امروز در محدوده یک میلیون و ۹۵۰ هزار تومان بود.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر