رئیس سازمان بورس خبر داد؛

مذاکرات سازمان بورس با وزارت نفت برای مدیریت محدودیت گاز صنایع

مذاکرات سازمان بورس با وزارت نفت برای مدیریت محدودیت گاز صنایع
رییس سازمان بورس از انجام مذاکرات با وزارت نفت در زمینه مدیریت عرضه گاز به صنایع بورسی خبر داد.
کد خبر : ۱۴۳۹۱۷

به گزارش ایبنا، مجید عشقی گفت: مذاکراتی را با وزارت نفت در زمینه مدیریت عرضه گاز به صنایع بورسی انجام دادیم تا محدودیت عرضه، همزمان با زمان تعمیرات اساسی کارخانه‌ها صورت گیرد که در صورت محدودیت عرضه گاز، کمترین اثر را به تولید مجتمع‌های صنعتی وارد آورد.

رئیس سازمان بورس، با بیان این نکته که به دنبال کنترل و بهینه سازی عرضه گاز به صنایع در زمان زمستان هستیم، گفت: مذاکراتی را با وزارت نفت در زمینه مدیریت عرضه گاز به صنایع بورسی انجام دادیم تا محدودیت عرضه، همزمان با زمان تعمیرات اساسی کارخانه‌ها صورت گیرد که در صورت محدودیت عرضه گاز، کمترین اثر را به تولید مجتمع‌های صنعتی وارد آورد.

وی خاطرنشان کرد: این سیاست را برای تابستان گذشته نیز در زمان پیک مصرف برق و اعمال محدودیت برق به صنایع هم به کار گرفتیم. یعنی با توجه به محدودیت برق صنایع و جلوگیری از قطعی برق، برنامه‌ریزی‌هایی را با شبکه برق کشور و همچنین مجتمع‌های صنعتی انجام دادیم تا احتمال قطعی برق، کمترین اثر را در تولید آن‌ها بوجود آورد.

به گفته رئیس سازمان بورس، مذاکرات سازمان بورس برای تامین سوخت صنایع چه در تابستان و چه زمستان همچنان ادامه دارد تا تولید صنایع کمترین آسیب را در حوزه تامین برق ویا سوخت داشته باشند.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر