تا ساعتی دیگر ۱۰۶ دستگاه دیگنیتی پرستیژ و ۲۰۰۰ دستگاه تارا در بورس کالا عرضه می‌شود

بورس کالا امروز، چهارشنبه ۲۳ آذر میزبان عرضه ۲۰۰۰ دستگاه تارا متعلق به گروه صنعتی ایران خودرو است.
کد خبر : ۱۴۴۱۶۶

به گزارش خبرنگار ایبِنا، درصد پیش پرداخت سفارش خرید تارا ۲۵ درصد و تاریخ تحویل آن‌ها ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ است. همچنین امروز ۱۰۶ دستگاه دیگنیتی پرستیژ در ۴ رنگ مختلف در بورس کالا عرضه می‌شود.


۲۰۰۰ دستگاه تارا شامل ۲۰۰ دستگاه تارا اتوماتیک خاکستری، ۳۰۰ دستگاه تارا اتوماتیک سفید، ۳۰۰ دستگاه تارا اتوماتیک مشکی آبنوس، ۲۵۰ دستگاه تارا دستی خاکستری، ۴۰۰ دستگاه تارا دستی سفید، ۴۰۰ دستگاه تارا دستی مشکی آبنوس و ۱۵۰ دستگاه تارا دستی نقره‌ای تیتانیوم امروز چهارشنبه ۲۳ آذر در بورس کالا عرضه می‌شود.


در تمامی این خودرو‌ها هر کد ملی (خریداران حقیقی) مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کد‌های عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک خودرو است. خریداران باید شرایط سنی ۱۸ سال تمام را داشته باشند و اشخاصی که در عرضه‌های قبلی موفق به خرید خودرو شدند امکان ثبت سفارش ندارند.


خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس اینجا اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه‌های متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می‌شود علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگی‌های مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه‌های زیر اقدام کنند.


هزینه‌ها شامل بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ ۴۳ میلیون و ۷۱۳ هزار و ۱۰۰ ریال بعلاوه ۱۲ درصد برای خودرو‌های اتوماتیک و ۱۳ درصد برای خودرو‌های دستی بابت مالیات و عوارض قانونی که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود.


بدیهی است درصورت عدم واریز هزینه‌های فوق حداکثر تا ۵ روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی زمان تحویل خودرو تغییر خواهد کرد.


مهلت ثبت سفارش دیگنیتی پرستیژ


مهلت ثبت سفارش دیگنیتی پرستیژ ساعت ۸ صبح امروز چهارشنبه ۲۳ آذر بوده و اشخاصی که در عرضه‌های قبلی موفق به خرید خودرو سواری شده اند امکان ثبت سفارش را نخواهند داشت.


هر کد بورسی صرفا امکان ثبت سفارش بر روی یک کد عرضه از مجموع عرصه‌های روز انجام معامله را دارد و ثبت سفارش برای اشخاص حقوقی مجاز نیست. زمان شروع تالار خودرو نیز ساعت ۹:۳۰ اعلام شده است.

 

تا ساعتی دیگر ۱۰۶ دستگاه دیگنیتی پرستیژ و ۲۰۰۰ دستگاه تارا در بورس کالا عرضه می‌شود

برچسب ها: خودرو بورس کالا
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر