تامین مالی جمعی در تمدن کلید خورد

شرکت تامین سرمایه تمدن برای تامین مالی شرکت های کوچک و متوسط سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد شرکت ساختمانی کار را راه اندازی کرد.
کد خبر : ۱۴۴۱۹۸

به گزارش ایبِنا، شرکت تامین سرمایه تمدن در راستای تامین مالی شرکت‌های کوچک و متوسط سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد شرکت ساختمانی کار را راه اندازی کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن، عرضه گواهی‌های شراکت مربوط به شرکت ساختمانی کار بر روی سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال به منظور تامین سرمایه در گردش شرکت مذکور جهت تسویۀ مطالبات پیمانکاران شهرداری از محل دارایی‌های ساختمانی انجام می‌پذیرد.

این فرصت سرمایه گذاری به مدت ۱۲ روز از ۲۰ آذرماه ۱۴۰۱ آغاز شده است که حداقل سرمایه مورد نیاز جهت سرمایه گذاری یکصد میلیون ریال می‌باشد.

دوره این سرمایه گذاری ۱۲ ماهه بوده و نرخ سود مشارکت ۲۴.۵ درصد سالیانه که به صورت ماهیانه به حساب سرمایه گذاران پرداخت خواهد شد.

شرکت تامین سرمایه تمدن با دسترسی به شبکه گسترده سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی، امکان تأمین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های کوچک، متوسط و فناورمحور را دارد. در این راستا، شرکت‌هایی که برای توسعه کسب وکار نیازمند تأمین مالی هستند، می‌توانند از طریق سکوی تأمین مالی جمعی “آی‌بی‌کراد” به نشانی ibcrowd.ir اقدام به تأمین مالی کنند.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر