وضعیت معاملات بورس در دومین روز هفته؛

ورود نقدینگی به گروه بانک/ شاخص کل وارد کانال یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحدی شد

شاخص کل بورس امروز یک شنبه ۱۸ دی ماه، ۲.۳۳ درصد تقویت شد.
کد خبر : ۱۴۵۱۷۰

به گزارش خبرنگار ایبِنا، شاخص کل بازار بورس امروز ۳۷ هزار واحد رشد کرد و در کانال یک میلیون و ۶۳۵ هزار واحدی ایستاد. بدین ترتیب در این روز شاخص کل بازار سرمایه ۲.۳۳ درصد تقویت شد.


شاخص هم وزن نیز ۱۰ هزار واحد رشد کرد و در کانال ۴۹۲ هزار و ۴۳۹ واحدی تقویت شد.


در این بازار ۷۷۵ هزار معامله به ارزش ۹۴ هزار میلیارد ریال انجام شد.


در این روز به ترتیب نماد‌های فولاد، کگل، شستا، فارس و وپاسار بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بازار سرمایه داشتند و عامل تقویت بازار سرمایه شدند.


در مقابل نماد‌های شپدیس، حکشتی، خسپا و وبهمن بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بازار سهام برجای گذاشتند.

 


دونیمه گروه خودرو در بورس


امروز در بازارسهام گروه خودرو دو نیمه متقاوت داشت، در شروع معاملات روز یک شنبه، گروه خودرو با سبز پوشی کار خود را آغاز کرد و از همان ابتدای معاملات این گروه بسیار جذاب بود، به طوری که بیشترین حجم معاملات را از آن خود کرده بود، اما در نیمه‌های بازار ورق برگشت و آرام آرام گروه خودرو منفی شد. این در حالی است که همزمان با منفی شدن گروه خودرو معاملات ۱۲ هزار دستگاه خودرو در تالار خودرو بورس کالا در جریان بود.


گروه بانک نیز حدود یک هفته‌ای است که قد علم کرده و دومین گروه در بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص داده است. گروه بانک امروز سراسر سبز پوش بود.


گروه فلزات اساسی و شیمیایی به ترتیب در رتبه‌های دوم و سوم در بیشترین حجم معاملات بودند. این دو گروه نیز سبز پوش بودند به طوری که موفق شدند نقدینگی را به سمت خود جذب کنند.

 

ورود نقدینگی به گروه بانک/ شاخص کل بورس وارد کانال یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحدی شد

برچسب ها: خودرو بورس کالا
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر