خبر خوش برای خریداران دناپلاس از بورس

خبر خوش برای خریداران دناپلاس از بورس
گروه صنعتی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که تعهدات دناپلاس دستی بورس کالایی به موقع و حتی زودتر تحویل می‌شود.
کد خبر : ۱۴۵۷۰۶

به گزارش ایبِنا، دوشنبه هفته‌ای که گذشت (۲۶ دی ماه)  ۱۰ هزار دستگاه دناپلاس دستی در بستر بورس کالا با قیمت ۳۸۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معاملات شد.


در حالیکه موعد تحویل این خودرو‌های دناپلاس دستی سفید که برای اولین بار در بورس کالا عرضه شده‌اند، روز ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ درب انبار کارخانه اعلام شده بود، حال گروه صنعتی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از تحویل به‌موقع این خودرو‌ها خبر داده است.

در این اطلاعیه آمده است:

''در پی انتشار اخبار نادرست در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر تاخیر در تحویل دناپلاس‌های عرضه شده در بورس کالا، تاکید می‌شود این موضوع صحت نداشته و تمامی تعهدات در موعد مقرر انجام خواهد شد.

 شرکت ایران‌خودرو در تحویل تمامی تعهدات ایجاد شده از طریق بورس کالا به موقع عمل کرده و حتی زودتر از موعد نیز خودرو‌ها تحویل خریداران شده است؛ تحویل خودرو‌های دنا پلاس‌هایی که اخیرا به تعداد ۱۰ هزار دستگاه عرضه شده نیز به‌زودی آغاز خواهد شد و تا پیش از پایان اسفند ماه امسال، همه تعهدات این خودرو طبق موعد تعیین شده تحویل خواهند شد. ''

ایران‌خودرو در رابطه با اخبار نادرستی که در اطلاعیه خود به آن اشاره داشته، اعلام کرده است: ''در روز گذشته (پنجشنبه) متن یکی از قرارداد‌های مشتریان که موعد تحویل آن به علت اشتباه‌ِ اپراتور سیستم، ۹۵ روزه درج شده در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست شده است؛ با توجه به اینکه فروش در بورس کالا تجربه جدید در عرضه محصولات است، پس از دریافت اطلاعات از بورس کالا و در حین ورود اطلاعات به سیستم ایران‌خودرو، خطای اپراتور منجربه درج اطلاعات نادرست موعد تحویل محصول شده است. ''

یادآوری می‌شود که در آذر ماه امسال نیز، گروه صنعتی ایران‌خودرو، تاکید و اعلام کرده بود که به دنبال برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، برای خودرو‌های عرضه شده در بورس کالا امکان تحویل زودتر از موعد تعیین شده فراهم است.

ارسال‌ نظر
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۰
۰
خودروی که از دم قسطی اعلام کردید کی شروع می شود
امید
Iran (Islamic Republic of)
۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۷
۰
سلام
لطف کنید مدل رو برای چه سالی میزنند
۱۴۰۱یا۱۴۰۲
مهدی
Iran (Islamic Republic of)
۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۷
۰
پس چرا طرح جوانی جمعیت تحویل نمیدین که از موعد تحویلش هم گذشته.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۴
۰
سلام خسته نباشید بی زحمت چرا خودرو جانبازان را فروش خارج از نوبت می فرووشید باتشکر. جانباز از فومن
فیلم و پخش زنده
بیشتر