خودرو‌های عرضه شده در بورس ارزان‌تر از بازار /T۵ به قیمت پایه به فروش رسید

دو خودروی T۵ اتوماتیک مشکی و سفید با همان قیمت پایه یک میلیارد و ۱۷۴ میلیون تومان به فروش رسید.
کد خبر : ۱۴۵۸۷۵

به گزارش خبرنگار ایبِنا؛ امروز(سه شنبه ۴ بهمن ماه ) تالار خودروی بورس کالا میزبان سه خودروی هایما (ایران خودرو)، لاماری ایما (آرین پارس موتور) و خودروی T۵ اتوماتیک (فرداموتور) بود.

 

برای خودروی T۵ اتوماتیک مشکی، ۳۰۰ دستگاه عرضه شد که ۳۱ تقاضا برای آن شکل گرفت و در پایان، این خودرو به قیمت پایه یک میلیارد و ۱۷۴ میلیون تومان به فروش رفت و همچنان خودروی T۵ اتوماتیک سفید، ۲۰۰ دستگاه عرضه شد که تعداد ۱۹ تقاضا برای آن شکل گرفت که در پایان نیز به قیمت پایه به فروش رفت.

 

هر دستگاه لاماری ایما مشکی با قیمت میانگین ۱.۸۲۳ میلیارد تومان در بورس کالا معامله شد؛ متوسط قیمت این محصول در بازار حداقل ۲.۱ میلیارد تومان است. برای این خودرو ۲۰۰ دستگاه عرضه شد که ۹۵۵ تقاضا شکل گرفت و در پایان همان به میزان عرضه فروخته شد، همچنین کمترین قیمت مچ شده نیز ۱.۸۲۳ اعلام شد. 

 

هر دستگاه لاماری ایما خاکستری با قیمت میانگین ۱.۶۱۶میلیارد تومان در بورس کالا معامله شد؛ متوسط قیمت این محصول در بازار حداقل ۲میلیارد و ۵۰ میلیون تومان است. به این ترتیب لاماری خاکستری با احتساب همه هزینه ها در بورس یک میلیارد و ۷۸۶ میلیون تومان تمام می‌شود که حداقل ۲۶۴ میلیون تومان ارزان تر از بازار است. برای این خودرو ۱۵۰ دستگاه عرضه شد که ۴۶۳ تقاضا شکل گرفت و در پایان به همان میزان عرضه فروخته شد.

 

هر دستگاه لاماری ایما سفید با قیمت میانگین ۱.۶۷۲ میلیارد تومان در بورس کالا معامله شد. متوسط قیمت این محصول در بازار حداقل ۲میلیارد و ۵۰ میلیون تومان است. به این ترتیب لاماری ایما سفید با احتساب همه هزینه‌ها در بورس یک میلیارد و ۸۴۶ میلیون تومان تمام می‌شود که حداقل ۲۰۴ میلیون تومان ارزان‌تر از بازار است. برای این خودرو ۲۰۰ دستگاه عرضه شد که ۸۵۲ تقاضا شکل گرفت و در پایان به همان میزان عرضه فروخته شد. تاریخ تحویل تمامی خودروهای لاماری ایما ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ است.

 

هر دستگاه هایما S۷ سفید با قیمت میانگین ۱.۰۲میلیارد تومان در بورس کالا معامله شد. متوسط قیمت این محصول در بازار حداقل یک میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان است. به این ترتیب هایما S۷ سفید با احتساب همه هزینه‌ها در بورس یک میلیارد و ۱۵۶ میلیون تومان تمام می‌شود که حداقل ۲۱۴ میلیون تومان ارزان‌تر از بازار است. برای این خودرو ۲۰۰۰ دستگاه عرضه شد که ۸۱۲۸ تقاضا شکل گرفت و در پایان به همان میزان عرضه فروخته شد. تاریخ تحویل این خودرو ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ است.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر