طرح فروش خودروی سایپا با شرایط جدید امروز آغاز می‌شود/ خرید خودروی اتوماتیک با ۳۰۰ میلیون

طرح فروش خودروی سایپا با شرایط جدید امروز آغاز می‌شود  خرید خودروی اتوماتیک با ۳۰۰ میلیون
طرح جدید شرکت خودروسازی سایپا با برطرف شدن مشکلات سامانه فروش این شرکت خودروسازی امروز چهارشنبه ۵ بهمن ماه مجددا آغاز می‌شود.
کد خبر : ۱۴۵۹۰۷

به گزارش خبرنگار ایبِنا، طبق اطلاعیه منتشر شده از شرکت خودروسازی سایپا، طرح جدید فروش فوق‌العاده عادی و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت این شرکت خودروسازی از ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه ۴ بهمن ماه باید آغاز می‌شد. اما از دقایق ابتدایی آغاز ثبت نام سامانه فروش این شرکت با اختلال مواجه شد و متقاضیان نتوانستند ثبت نام کنند.


شرکت خودروسازی سایپا دیروز طی اطلاعیه‌ای از برطرف شدن مشکلات سامانه در امروز خبر داد و اعلام کرد: به دلیل انجام پاره‌ای از بهبود‌ها سایت فروش محصولات سایپا برای ساعاتی از دسترس خارج می‌گردد. خواهشمند است برای تکمیل فرآیند خرید وکالتی خودرو فردا مورخ ۵ بهمن ماه ۱۴۰۱ به سایت مراجعه فرمایید.


این شرکت در این اطلاعیه هیچ اشاره‌ای به ساعت شروع مجدد فروش نکرده است و تا زمان تهیه این همچنان سایت فروش این شرکت از دسترس خارج است.


با توجه به اینکه به نظر می‌رسد فرآیند فروش خودروی این شرکت خودروسازی امروز آغاز شود، به محض در دسترس قرار گرفتن سامانه فروش سایپا آن را به اطلاع کاربران عزیز می‌رسانیم و متقاضیان شرکت در طرح فروش سایپا می‌توانند اطلاعیه آغاز مجدد طرح فروش سایپا را از سایت ایبِنا دنبال کنند.


متقاضیانی که مطابق شرایط دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ در بخشنامه باشند می‌توانند با آغاز فروش خودرو در سامانه فروش سایپا، با ورود به سایت فروش این شرکت پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمایند.


برای ثبت نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیازی به حساب وکالتی نیست و متقاضیان می‌توانند به مدت ۳ روز نسبت به ثبت نام اقدام کنند.


چه خودرو‌هایی عرضه می‌شود؟


در طرح جدید فروش خودروی سایپا در خودروی کوییک R پلاس اتوماتیک آپشنال و شاهین G با قیمت و در رنگ‌های مندرج در جدول زیر عرضه می‌شود. زمان تحویل این خودرو‌ها نیز حداکثر تا ۹۰ روز است.

 

طرح فروش خودروی سایپا با شرایط جدید امروز آغاز می‌شود/ خرید خودروی اتوماتیک با ۳۰۰ میلیون

 


نکاتی که باید به آن‌ها توجه کنیم

 

جهت خرید خودرو می‌بایست فرآیند تعیین کد کاربری (کدملی) و رمز عبور را از طریق لینک "ورود/ثبت نام" انجام داده و پس از تکمیل پروفایل خود، وارد سامانه شوید.

 

محدودیت کد ملی برای ثبت نام‌ها اعمال خواهد شد. (هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سایپا و ایران خودرو می‌باشد.)

 

حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم می‌باشند.

 

دارا بودن گواهینامه رانندگی برای شخص متقاضی الزامی است.

 

متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد شرکت‌های سایپا و ایران خودرو نداشته باشد.

 

شماره کارت، شماره شبا و شماره تلفن همراه اعلام شده می‌بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.

 

متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال (نصب شده بر روی خودرو) به نام خود می‌باشند امکان ثبت نام ندارند.

 

توجه به آدرس درگاه پرداخت اینترنتی و اطمینان از اینکه آدرس آن، صرفاً و بدون هیچ حرف یا علامت اضافه و کم، با کلمه https شروع و صرفاً با عبارت.shaparak.ir به پایان می‌رسد. "نکات امنیتی استفاده از درگاه‌های پرداخت سامانه فروش اینترنتی سایپا"

 

در صورتی که هر یک از محدودیت‌های اعلام شده در زمان ثبت نام بصورت برخط اعمال نگردد و متقاضی خرید حایز شرایط ثبت نام نباشد و نسبت به واریز وجه اقدام نماید، ثبت نام کان لم یکن و وجه واریزی عودت می‌گردد.

 

امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد.

 

در صورتیکه متقاضی خرید خودرو در قرعه کشی طرح پیش فروش اخیر ایران خودرو منتخب گردند، از لیست متقاضیان خرید پیش فروش سایپا حذف خواهند شد.


پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین می‌بایست ظرف ۷۲ ساعت نسبت به واریز وجه پیش پرداخت قیمت خودرو به صورت علی‌الحساب اقدام تا پس از آن امکان انتخاب زمان تحویل، رنگ خودرو و نمایندگی محل تحویل میسر گردد.

 

در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر، امکان ثبت نام متقاضی منتخب شده در قرعه کشی غیرفعال خواهد گردید.

 

در صورتیکه مشتری حداکثر ۵ ماه پس از تاریخ تحویل خودرو برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه ننماید کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد. در مراجعه مشتریان به نمایندگی‌های مجاز گروه خودرو سازی سایپا، پیمایش (کارکرد) حداقل ۱۰۰۰ کیلومتر خودرو الزامی می‌باشد.

 

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی با شرایط بخشنامه در هر مرحله‌ای از ثبت نام تا تحویل خودرو، درخواست خرید خودرو ابطال و در صورت واریز وجه، مبلغ به حساب متقاضی عودت می‌گردد.

 

درصورتی که مشتریان محترم اطلاعات مورد نیاز شماره گذاری را به درستی ارائه ندهند علاوه بر اینکه سود تاخیر در تحویل ناشی از عدم شماره گذاری به آنان تعلق نخواهد گرفت، هزینه پارکینگ و نگهداری خودرو نیز از ایشان دریافت خواهد شد.

 

محصولات شرکت زامیاد با مشخصات ذکر شده در بخشنامه فروش و با قیمت مصوب به فروش می‌رسد بنابراین چنانچه بعد از انعقاد قرارداد و یا حتی پس از تکمیل وجه بر اساس الزامات مراجع حکومتی و نظارتی، عرضه کننده، مجبور به نصب تجهیزات یا ارتقای سطح کیفی یا استاندارد یا نصب تجهیزات مازاد بر مشخصات فنی فعلی بر روی خودرو گردد؛ هزینه‌های مازاد بر ثمن خودرو اضافه خواهد شد و مشتری قبل از تحویل مورد معامله، متعهد به تسویه حساب نهایی تمام هزینه‌ها خواهد بود.

 

در روش پیش فروش مبلغ واریزی از سوی مصرف کننده به عنوان بخشی از ثمن معامله به صورت علی الحساب پرداخت گردیده است و قیمت نهایی خودرو بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد در زمان صدور دعوت‌نامه محاسبه و اخذ می‌گردد.

 

لینک سامانه فروش شرکت خودروسازی سایپا

 

ارسال‌ نظر
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۴
۰
سلام وقتتون بخیر ببخشید خیلی معذرت می خوام اینو میگم ولی این شرایط جدید که گذاشتید خیلی سخته لطفا شرایط رو به حالت قبل برگردانید تا ما و بقیه هم به راحتی بتونیم شرکت کنیم . اخه اصلا فکرشکو کنید اگر پول مردم بلوکه شد و سایت دچار اختلال شد و پول مردم از دست رفت اون وقت چی باید فکر اینجاشو هم کنید و این کار مسئولیت داره
فیلم و پخش زنده
بیشتر