چه خودروهایی هفته آینده در بورس عرضه می شوند؟

چه خودروهایی هفته آینده در بورس عرضه می شوند؟
بورس کالا هفته آینده میزبان عرضه ۳ هزار و ۵۰ دستگاه خودرو خواهد بود.
کد خبر : ۱۴۶۵۲۳

به گزارش ایبِنا، بهمن دیزل کامیون کشنده امپاور را به قیمت پایه ۳ میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان، کامیونت فورس ۸.۵ تن خوابدار را به قیمت ۹۸۳ میلیون تومان، کامیونت فورس ۶ تن کابین خوابدار را به قیمت ۹۳۰ میلیون تومان و کامیونت فورس ۶ تن (کابین بدون خواب) را به قیمت پایه ۸۹۳ میلیون تومان عرضه خواهد کرد.

بهمن موتور همچنین کارا دو کابین را ۳۰۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و کارا تک کابین را ۲۹۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان عرضه می‌کند.

درصد پیش پرداخت سفارش خرید کامیون کشنده امپاور و کامیونت فورس ۳۰ درصد و کارا تک کابین و دوکابین ۵۰ درصد است.

 

چه خودروهایی هفته آینده در بورس عرضه می شوندهزینه‌های جانبی قانونی که قرار است بعد از معامله به کامیون کشنده امپاور افزوده می‌شود ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و علی الحساب ۱۱ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۶۰۱ تومان بابت هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک و شماره گذاری، هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و هزینه بیمه شخص ثالث می‌باشد. مابه التفاوت این هزینه‌های جانبی پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

هزینه‌های جانبی که قرار است بعد از معامله به کامیونت فورس افزوده می‌شود ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و علی الحساب ۶ میلیون و ۵۲۲ هزار و ۶۹۴ تومان بابت هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک و شماره گذاری، هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و هزینه بیمه شخص ثالث می‌باشد. مابه التفاوت این هزینه‌های جانبی پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

هزینه‌های جانبی که قرار است بعد از معامله به کارا افزوده می‌شود ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و علی الحساب ۸ میلیون و ۷۶۰ هزار و ۲۸ تومان برای کارا دو کابین و ۷ میلیون و ۴۲۰ هزار و ۲۸ تومان برای کارا تک کابین بابت هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک و شماره گذاری، هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و هزینه بیمه شخص ثالث می‌باشد. مابه التفاوت این هزینه‌های جانبی پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

جزییات عرضه فیدلیتی و ریسپکت

بهمن موتور قیمت پایه فیدلیتی ۵ نفره را ۷۵۹ میلیون تومان و فیدلیتی ۷ نفره را ۷۷۲ میلیون تومان اعلام کرده است. این شرکت ریسپکت را نیز ۶۴۳ میلیون تومان عرضه می‌کند که عرضه ریسپکت برای نخستین بار در بورس کالا انجام می‌شود.

درصد پیش پرداخت سفارش خرید خودرو‌های سواری عرضه شده شامل فیدلیتی و ریسپکت ۱۰۰ درصد تعیین شده است.

هزینه‌های جانبی که قرار است بعد از معامله به فیدلیتی افزوده می‌شود ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و علی الحساب ۱۷ میلیون و ۱۹۱ هزار و ۹۰۲ تومان برای فیدلیتی ۵ نفره و ۱۷ میلیون و ۳۹۱ هزار و ۹۰۲ تومان برای فیدلیتی ۷ نفره بابت هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک و شماره گذاری، هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و هزینه بیمه شخص ثالث می‌باشد. مابه التفاوت این هزینه‌های جانبی پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

هزینه‌های جانبی که قرار است بعد از معامله به ریسپکت افزوده می‌شود ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و علی الحساب ۳۶ میلیون و ۱۶۹ هزار و ۴۰۲ تومان بابت هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک و شماره گذاری، هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و هزینه بیمه شخص ثالث می‌باشد. مابه التفاوت این هزینه‌های جانبی پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

مدل خودرو‌های مذکور نیز سال ۱۴۰۲ است.

 

 

منبع: کالاخبر

برچسب ها: بورس کالا خودرو
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر
اینفوگرافیک
بیشتر
پربیننده ها