قرعه‌کشی ایران‌خودرو برگزار شد/ ثبت‌نام ۱.۸میلیون نفر برای ۱۰۰هزار خودرو

قرعه‌کشی ایران‌خودرو برگزار شد  ثبت‌نام ۱.۸میلیون نفر برای ۱۰۰هزار خودرو
قرعه‌کشی جدید پیش‌فروش دهه فجر ایران‌خودرو برگزار شد، در این مرحله ۱میلیون و ۸۰۰هزار نفر برای ۱۰۰هزار خودرو ثبت‌نام کردند.
کد خبر : ۱۴۶۶۸۷

به گزارش ایبِنا، قرعه‌کشی سی‌ودومین مرحله از پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو که به‌مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب به‌مدت ۱۰ روز اجرا شده بود، ساعت ۱۴ امروز یکشنبه آغاز شد.

 

طرح پیش‌فروش یکساله چهار محصول ایران‌خودرو از ۱۳ بهمن ماه خود را برای سه گروه متقاضیان (عادی، مادران و دارندگان خودرو‌های فرسوده) به‌روش قرعه‌کشی و الزام تعریف حساب وکالتی آغاز شده بود.

 

در سی‌ودومین طرح پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو چهار محصول وانت آریسان دوگانه‌سوز، راناپلاس، سورن‌پلاس بنزینی و پارس با موتور XU۷ عرضه شده است.

 

این طرح به‌مدت ۱۰ روز (تا پایان روز شنبه ۲۲ بهمن ماه) ادامه داشت و بدین ترتیب با پایان یافتن زمان ثبت‌نام، قرعه‌کشی این طرح همان‌طور که از پیش نیز اعلام شد، برای سه گروه متقاضیان (عادی، مادران و دارندگان خودرو‌های فرسوده) به‌صورت همزمان ساعت ۱۴ امروز (یکشنبه) در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران‌خودرو و در حضور نهاد‌های نظارتی برگزار گردید.

 

البته تنها متقاضیانی امکان شرکت در این طرح و ثبت‌نام را داشته‌اند که تا ۱۷ بهمن ماه برای افتتاح حساب وکالتی خود نزد یکی از بانک‌های ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات اقدام و میزان موجودی برابر با ۹۰ میلیون تومان از وجه خودرو را به حساب مذکور واریز کرده بودند.

 

طبق روال همیشگی، پس از اعلام نتایج، برندگان به‌مدت سه روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز الباقی وجه علی‌الحساب طبق بخش‌نامه فروش اقدام کنند؛ بدیهی است در صورت عدم واریز وجه در موعد مقرر، نفرات ذخیره از لیست رزروی‌ها، جایگزین خواهند شد.

 

ظرفیت جدید محصولات در طرح جدید پیش‌فروش:

 

قرعه‌کشی ایران‌خودرو برگزار شد/ ثبت‌نام ۱.۸میلیون نفر برای ۱۰۰هزار خودرو

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر