14 ارديبهشت 1402 - 12:17

برگزاری نخستین حراج تک فروشی الکترونیکی سازمان اموال تملیکی

در راستای ایجاد فضای رقابتی سالم، حراج‌های سازمان، جمع آوری و فروش اموال تملیکی به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.
کد خبر : ۱۴۹۹۵۶

به گزارش ایبِنا، آرش عسکری مدیر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) اعلام کرد: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده با سازمان اموال تملیکی، نخستین حراج در سامانه منتشر شده و در حال برگزاری است.

وی افزود: یکی از مهمترین دستاورد‌های این حراج‌ها این است که کالا‌ها به صورت تکی فروخته می‌شود و تمامی آحاد مردم می‌توانند بدون هیچ محدودیتی دراین مزایده‌ها شرکت کرده و با قیمت مناسب خرید خود را انجام دهند.

مدیر ستاد در خصوص هزینه ثبت نام برای شرکت در این حراج گفت: ثبت نام رایگان است و نیازی به دریافت گواهی امضا (توکن) هم نیست و علاقمندان می‌توانند جهت مشاهده و ارسال پیشنهاد قیمت به صفحه نخست سامانه - بخش مزایده- لینک "حراج خرده فروشی اموال تملیکی" یا منوی "آگهی‌های عمومی" مراجعه کنند.


برگزاری نخستین حراج تک فروشی الکترونیکی سازمان اموال تملیکی

ثبت نام و ورود از طریق سایت سامانه ستاد (https://reg.setadiran.ir/reg/ui/web/onlineRegisterationIdentityLoad) است و پس از ثبت نام، ورود به صفحه نخست سامانه ستاد- بخش "مزایده"- لینک "حراج خرده فروشی اموال تملیکی" یا ورود به منوی "آگهی‌های عمومی" و سپس انتخات "سازمان اموال تملیکی" از قسمت "دستگاه‌های اجرایی" امکان پذیر است.

روش دیگر ثبت نام از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند (https://sso.my.gov.ir/login) است به این صورت که پس از ثبت نام، انتخاب "ورود به سامانه‌های ملی و استانی"- "وزارت صنعت، معدن و تجارت"- "مرکز توسعه تجارت الکترونیکی"- "سامانه تدارکات الکترونیکی دولت" باید انجام شود.

براساس این گزارش شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه از هشت صبح تا ساعت ۲۳ و ۵۹ دقیقه حراج برگزار و قیمت‌ها ارسال می‌شود.

علاقمندان می‌توانند جهت اطلاع از جزئیات کالا‌ها و همچنین مطالعه سند راهنمای شرکت در حراج، به سایت سامانه به آدرس setadiran.ir مراجعه کرده ویا با مرکز تماس سامانه ستاد به شماره ۱۴۵۶ (داخلی ۵) تماس بگیرند.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر