02 خرداد 1402 - 16:50

ثبت ۵ اولویت خودرویی از فردا در سامانه یکپارچه آغاز می‌شود

فرآیند مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو‌ها از فردا با آغاز فرایند ثبت ۵ اولویت خودرویی از طریق سایت فراهم خواهد شد.
کد خبر : ۱۵۰۷۹۲

به گزارش ایبِنا، فرآیند مشارکت در مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو‌ها برای سه گروه متقاضیان عادی، مادران و دارندگان خودرو‌های فرسوده با مرحله تعریف حساب وکالتی و واریز وجه ۱۰۰ میلیون تومان از ۲۰ اردیبهشت ماه تا ۲۹ اردیبهشت ماه صورت پذیرفت.

متفاضیان شرکت در این مرحله از فروش خودرو‌ها در موعد مقرر بایستی نزد یکی از ۲۶ بانک عامل، افتتاح حساب به نفع سازمان حمایت کرده و وجه ۱۰۰ میلیون تومانی را واریز و مسدود می‌کردند.

گفتنی است متقاضیان طرح جوانی جمعیت و طرح جایگزینی خوردو‌های فرسوده نیز همچون متقاضیان عادی باید در موعد مقرر برای افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه اقدام می‌کردند.

بلافاصله پس از اتمام این مهلت، کار پایش اطلاعات افراد متقاضی و ارسال اطلاعات متقاضیان از بانک‌ها به سامانه آغاز شد؛ بر این اساس بایستی تاکنون بانک‌ها اسامی واجدان شرایط را برای سامانه ارسال کرده باشند تا از صبح فردا (چهارشنبه سوم خرداد ماه) مرحله ثبت‌نام خودرویی آغاز شود.

سایت سامانه در روزهای ۳ تا ١٠ خرداد ماه برای ثبت‌نام و در حقیقت ثبت پنج درخواست اولویت خودرویی متقاضیان فعال می‌شود و مشتریان می‌توانند طی این هشت روز برای ثبت‌نام اولیه به منظور تشکیل فهرست نوبت‌دهی در سامانه به آدرس esalecar.ir اقدام کنند.

گفتنی است که در این مرحله از فروش خودروها، ۲۳ محصول از چهار خودروساز کشور عرضه شده است.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر