بیت‌کوین به بالاترین رقم سالانه رسید

بیت‌کوین به بالاترین رقم سالانه رسید
بیت‌کوین نزدیک به ۵ درصد افزایش یافت و بالاترین سطح سالانه خود تاکنون را ثبت کرد.
کد خبر : ۱۵۲۱۳۲

به گزارش ایبِنا، به نقل از اکونومیک، بیت‌کوین روز گذشته (۲۳ ژوئن) تقریبا پنج درصد افزایش یافت تا رکورد سالانه جدیدی را به ثبت برساند و یکی از بهترین هفته‌های خود در سال ۲۰۲۳ را رقم زد که ناشی از حدس و گمان در این مورد است که صندوق‌های قابل معامله در مبادلات (ETF) می‌توانند منجر به راه‌های تقاضای جدیدی برای بزرگترین دارایی دیجیتال شوند.

 

شرکت بلک‌راک (BlackRock) هفته گذشته درخواست غیرمنتظره‌ای به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده (SEC) در میان موجی از درخواست‌های آمریکا برای ایجاد صندوق‌های قابل معامله در مبادلات برای سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین ارسال کرد.

 

گزارش‌های منتشرشده توسط رسانه‌ها همچنین به راه‌اندازی صرافی دارایی‌های دیجیتال EDX Markets اشاره دارند که نشان می‌دهد نهاد‌های مالی مستقر آینده امیدوارکننده‌ای را برای بازار تصور کردند. EDX Markets پلتفرم جدید مبادلات رمزنگاری است که غول‌های وال استریت حمایت قابل توجهی نسبت به آن دارند.

 

بیت‌کوین در ساعت ۱۱ و ۵۹ دقیقه صبح به وقت شرقی با ۴.۴۵ درصد جهش به ۳۱هزار و۱۸۷ دلار رسید و بالاترین سطح خود از اواخر ژوئن ۲۰۲۲ را ثبت کرد.

 

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۱.۱۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۲.۰۲ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۰.۰۳ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۲۱ درصد افزایش داشته است.

 

حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۴۷.۵۲ میلیارد دلار است که ۱۶.۸۲ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۲.۹۶ میلیارد دلار است که ۶.۲۴ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۴۳.۹۶ میلیارد دلار است که ۹۲.۵۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر