23 مرداد 1402 - 12:29

آغازتامین مالی جمعی شرکت کاشی پارسیان سرام میبد

آغازتامین مالی جمعی شرکت کاشی پارسیان سرام میبد
پویش تامین مالی جمعی شرکت کاشی پارسیان سرام میبد به ارزش ۲۵۰ میلیارد ریال در سکوی آی بی کراد شرکت تامین سرمایه تمدن آغاز شد.
کد خبر : ۱۵۳۹۵۶

به گزارش ایبِنا، سرمایه مورد نیاز این طرح ۲۵۰ میلیارد ریال ودوره سرمایه گذاری ۱۲ ماه که اصل سرمایه در انتهای دوره سرمایه گذاری پرداخت خواهد شد. حداقل سرمایه گذاری در این طرح ۱۰ میلیون تومان و حداکثر ۱.۲۵ میلیارد تومان تعیین شده است. دوره جمع آوری وجوه سرمایه گذاری ۱۲ روز می‌باشد.

نرخ سود مشارکت در این طرح ۳۰ درصد سالیانه می‌باشد که به صورت ماهیانه به سرمایه گذاران پرداخت خواهد شد. همچنین تضامین این طرح، ضمانت‌نامه تعهد پرداخت برابر اصل وفرع و چک‌های ضمانت برابر اصل و فرع مبلغ تامین می‌باشد.

بنا بر این گزارش فعالیت اصلی شرکت تولید انواع کاشی و سرامیک کف و دیوار و گرانیت و تهیه مواد اولیه و دستگاه‌های مورد نیاز مرتبط با صنایع کاشی و سرامیک و صدور کالای تولید شده به خارج از کشور و خرید و وارد کردن ماشین آلات و قطعات و دستگاه‌ها و سیستم‌های مرتبط با صنایع مذکور در داخل و خارج، تامین مصالح و مواد اولیه مربوط به فعالیت فوق الذکر در داخل یا خارج از کشور می‌باشد.

مزایای تامین مالی جمعی

در پلتفرم‌های تامین مالی جمعی امکان دسترسی به تعداد بیشتری از سرمایه‌گذاران برای شرکت‌ها ایجاد می‌شود. همچنین از طریق انتشار اطلاعات کسب‌وکار در پلتفرم‌های تامین مالی جمعی و استفاده از شبکه‌های بازاریابی آن، به‌نحوی علاوه‌بر تامین مالی، بازاریابی آن نیز انجام می‌شود.

تامین مالی جمعی می‌تواند یک راه سریع برای تأمین مالی بدون هزینه‌های اولیه برای شرکت‌ها باشد.

سرمایه گذاران برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه آی بی کراد و یا شعب سوپر مارکت‌های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن مراجعه نمایند.

فیلم و پخش زنده
بیشتر