عرضه هایما و لاماری در سامانه یکپارچه آغاز شد

عرضه هایما و لاماری در سامانه یکپارچه آغاز شد
عرضه خودرو‌های هایما ایکس ۷ و لاماری EAMA در سامانه یکپارچه خودرو‌های داخلی محدود به ۲ سهمیه جوانی جمعیت و خودرو فرسوده آغاز شد.
کد خبر : ۱۵۷۹۶۸

به گزارش ایبنا، عرضه هایما ایکس ۷ متعلق به شرکت ایران خودرو و لاماری EAMA متعلق به شرکت آرین موتور از بعد از ظهر امروز در سامانه یکپارچه خودرو‌های داخلی به آدرس https://esalecar.ir آغاز شد.

در حال حاضر عرضه این خودروها در قالب دو طرح «حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (مختص مادران)» و «خودرو‌های فرسوده» در حال انجام است.

در مورد عرضه این خودرو‌ها در قالب طرح عادی، هنوز اطلاع‌رسانی از سوی متولیان سامانه یکپارچه انجام نشده است.

در حال حاضر قیمت کارخانه‌ای هایما x۷ و لاماری کمی بیش از ۱.۴ میلیارد تومان است، البته قیمت قطعی در زمان تحویل خودرو مشخص می‌شود، زیرا شورای رقابت هر ۳ ماه یک‌بار نسبت به قیمت‌گذاری خودرو‌ها تولید داخل و مونتاژی اقدام می‌کند.

با توجه به عرضه خودرو در سامانه یکپارچه در حال حاضر قیمت بازار کاهش یافته و به قیمت‌های کارخانه‌ای برخی خودرو‌ها رسیده است.

به گفته مدیر سامانه یکپارچه خودرو، مردم می‌توانند علاوه بر مراجعه به سامانه به نمایندگی شرکت‌ها نیز برای اطلاع از طرح‌های فروش خودروسازان مراجعه کنند. نمایندگی‌ها به سامانه خودرو دسترسی دارند و می‌توانند ثبت‌نام مردم را انجام دهند.

 

منبع: فارس

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر