ریزش بیت‌کوین و اتریوم

ارزش بازار رمزارز‌های دیجیتال کاهش یافت و بیت‌کوین بیش از ۲ درصد سقوط کرد.
کد خبر : ۱۵۹۶۳۳

به گزارش ایبنا به نقل از مارکت، ارز‌های دیجیتال برتر جهان، بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در روز دوشنبه بیش از ۲ درصد سقوط کردند، زیرا سرمایه‌گذاران در آستانه نوسانات پیش از رویداد هاوینگ پیش‌بینی شده در ماه آوریل هستند.

برخی سرمایه‌گذاران برای بیت‌کوین افت تا مرز ۳۸ هزار دلار را پیش‌بینی کردند و به نظر می‌رسد که بازار در مرحله سودگیری است.

گری تیو، مدیر اجرایی و رئیس امور نظارتی در OSL، صرافی ارز دیجیتال دارای مجوز هنگ کنگ اظهار کرد دولت می‌تواند اولین صندوق‌های قابل معامله در بورس خود را در اواسط سال جاری راه‌اندازی کند.

بیت کوین در ساعت ۹ و ۳۵ دقیقه صبح به وقت شرقی ۲.۰۳ درصد سقوط کرد و به قیمت ۴۰ هزار و۷۲۴ دلار فروخته شد، در حالی که اتریوم به‌طور همزمان ۳.۰۸ درصد کاهش یافت و به ۲۳۷۸.۸۳ دلار رسید.

در ساعت ۲ و۳۴ دقیقه بعدازظهر به وقت شرقی بیت‌کوین ۴.۲۷ درصد کاهش یافت و به قیمت ۳۹ هزار و ۷۶۶ دلار رسید، در حالی که اتریوم ۵.۲۱ درصد کاهش یافت و در ۲۳۲۶.۲۵ دلار قرار گرفت.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۱.۵۸ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۲.۴۲ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۴۹.۸۱ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۳ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۶۸.۰۹ میلیارد دلار است که ۱۰۱.۷۶ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۵.۵۱ میلیارد دلار است که ۸.۰۹ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۶۲.۶۶ میلیارد دلار است که ۹۲.۰۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

 

منبع: ایسنا

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر