جزئیات انتقال سهام عدالت متوفیان اعلام شد

انتقال سهام عدالت متوفیان به ورثه با تکمیل همه مدارک مربوطه در اسرع وقت در بانک ملی ایران، انجام می‌شود.
کد خبر : ۱۵۹۷۵۸

به گزارش ایبنا؛ بانک ملی ایران اعلام کرد: در پی اعلام سازمان بورس و اوراق بهادار درباره فراهم شدن امکان انتقال سهام عدالت متوفیان به ورثه، بانک ملی ایران نیز ساز و کار‌های مربوط به این اقدام را فراهم کرده است.

 

ضروری است ورثه پس از ثبت نام در سامانه سجام، اصل و کپی مدارک شناسایی متوفی و تمام وراث تعیینی مندرج در گواهی حصر وراثت و در صورت وجود وصیت نامه متوفی را تهیه کرده و برای طی فرآیند‌های لازم به سامانه میراث به آدرس https://www.csdiran.ir/pages?page=apps (درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه) مراجعه کنند.

 

در این درگاه، وارد قسمت «امور سهام عدالت متوفیان» شده و اطلاعات لازم را وارد و از زمان تشکیل پرونده متوفی اطلاع حاصل کنند.

 

ورثه همچنین در درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه از قسمت دارایی سهام می‌توانند اطلاعاتی از قبیل وضعیت دارایی سهام و امکان یا عدم امکان تقسیم سود را ببینند. پس از اطمینان از زمان تقسیم سود دارایی می‌توانند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به یکی از شعب بانک ملی ایران مراجعه کنند.

 

گفتنی است پرونده پس از بررسی مدارک و احراز هویت، در صورت ناقص نبودن مدارک، به شرکت سمات جهت تقسیم دارایی و واریز وجه ارسال می‌شود.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر