"پریت امانجر" سرمایه گذاری در رژیم صهیونیستی را متوقف کرد

 پریت امانجر  سرمایه گذاری در رژیم صهیونیستی را متوقف کرد
کافه‌های زنجیره‌ای "پریت امنجر" انگلیسی، به دلیل کمپین‌های بایکوت در حمایت از فلسطین، قرارداد افتتاح ۴۰ شعبه در اسرائیل را لغو کرد.
کد خبر : ۱۶۳۸۵۵به گزارش خبرنگار بین الملل ایبِنا و به نقل از المیادین، کافه‌های زنجیره‌ای "پریت امانجر" انگلیسی، که به‌خاطر ساندویچ، فست فود، قهوه و غذا‌های تازه معروف است، رسما از سرمایه‌گذاری برنامه‌ریزی شده خود در رژیم اشغالی کناره‌گیری کرد.

به نوشته روزنامه تایمز اسرائیل، این تصمیم به شدت تحت تاثیر جنگ صهیونیست ها در نوار غزه و پیامد‌های منطقه‌ای و جهانی همراه با آن بود که منجر به تحریم بسیاری از برند‌های بین المللی حمایت از اسرائیل و خروج جمعیت زیادی از تظاهرکنندگان حامی فلسطین در لندن در تعطیلات آخر هفته شد.

در سال ۲۰۲۲، "پریت امانجر" با گروه فاکس اسرائیل توافقنامه‌ای برای افتتاح ۴۰ شعبه در اسرائیل طی دهه آینده امضا کرد.

در هفته‌های اخیر، جنبش بایکوت همبستگان با فلسطین، مجموعه‌ای از تظاهرات را در مقابل شعبه‌های «پریت امانجر» ترتیب داده است.

به گزارش «گلوبس»، گروه «فاکس ویزل» که ۸۰ درصد از سهام پروژه برنامه ریزی شده را در اختیار دارد فاش کرد که "پریت امانجر" به بهانه «فورس ماژور» به دلیل تأثیرات جنگ رژیم صهیونیستی در غزه و تنش‌های همراه آن، این قرارداد را فسخ کرده است.

نویسنده: اصغر علی کرمی
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر