16 تير 1403 - 10:43
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران خبر داد؛

توزیع ۸ هزار تن کالای اساسی به هیات‌های مذهبی ماه محرم و صفر از امروز

توزیع ۸ هزار تن کالای اساسی به هیات‌های مذهبی ماه محرم و صفر از امروز
با توجه به فرارسیدن ماه محرم و صفر، بیش از ۸ هزار تن برنج، شکر، گوشت قرمز و مرغ بین هیات‌های مذهبی تهران توزیع می‌شود.
کد خبر : ۱۶۴۷۶۶

به گزارش ایبنا از سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، جبرئیل برادری در مورد تخصیص سهمیه تنظیم بازار اقلام و کالا‌های ضروری ویژه محرم برای هیات‌های مذهبی افزود: این کالا‌ها شامل برنج، گوشت قرمز و شکر است.

وی اظهارداشت: این اقلام به هیات‌های مذهبی با معرفی نامه سازمان تبلیغات و امور مساجد جهت اقامه عزای سید الشهدا (ع) عرضه می‌شود.

رئیس جهاد کشاورزی استان تهران تصریح کرد: این اقلام شامل ۷۵۰ تن گوشت قرمز، ۲ هزارو ۶۵۰ تن گوشت مرغ، ۳ هزارو ۲۰۵ تن برنج و یک هزارو ۴۰۰ تن شکر است.

برادری با اشاره به نحوه توزیع این محصولات بین هیئت‌های مذهبی گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به منظور توزیع مناسب و بهینه این اقلام مقرر شده توزیع این کالا‌ها با معرفی نامه امور مساجد و همچنین سازمان تبلیغات اسلامی در سطح شهر تهران و مباشرین درسطح شهرستان صورت گیرد.

وی اظهارداشت: هیات مذهبی می‌توانند با در دست داشتن معرفی نامه به سردخانه‌های تهرانپارس و هشت شهریور برای دریافت گوشت قرمز منجمد و مباشرین سازمان تبلیغات و امور مساجد برای دریافت برنج و شکر مراجعه کنند.

رئیس جهاد کشاورزی استان تهران درخصوص قیمت این کالا‌ها تصریح کرد: برنج با قیمت هرکیلوگرم ۳۵ هزارتومان، شکر ۴۲ هزار و ۵۰۰ تومان، گوشت قرمز منجمد (میانگین) ۳۰۰ هزارتومان و گوشت مرغ منجمد ۶۵ هزار و ۷۰۰ تومان در این طرح عرضه خواهد شد.

برادری افزود: توزیع این اقلام تا آخر ماه صفر ادامه دارد و امیدواریم بتوانیم با این توزیع مناسب آن در راستای رفع نیاز هیئت‌های مذهبی و برپایی مجالس سیدالشهدا (ع) قدمی برداشته باشیم.

وی یادآور شد: رمز ماندگاری اسلام محرم و صفر است و همه ما وظیفه داریم در حد توان و امکان خود نسبت به برگزاری مجالس سیدالشهدا (ع) کمک و یاری به هیئت‌های مذهبی داشته باشیم.

برچسب ها: کالای اساسی محرم
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر